Stírací losy

Stírací losy je forma jak příjemně překvapit hosty na vaší party. Obdarujte návštěvníky a dejte jim pár vtipných dárků, které je zaručeně potěší. Pokud byste chtěli vydělat na část ze svých nákladů na party, lze losy prodávat. Tak jako se to dělá u lístků do tomboly. Návštěvníci místo daru můžou přispět nákupem stíracích losů. Radost mohou mít zejména děti, pokud jim  losy svěříte do péče. Pro ně může mít stírání losů a zjišťování výhry daleko dramatičtější a emotivnější rozměr, než je tomu u dospělých.

Jedna z nejčastějších forem, které můžete na většině večírků vídat, je ohraná tombola. Buďte originální a připravte losy s výhrami. Není vždy zapotřebí mít připraveno mnoho výher, při menší oslavě klidně postačí tři, při větší třeba deset. Dostanete na kolena jak kamarády, tak svou rodinu, protože to nebudou čekat. Vyberte si dárky, které si myslíte, že budou vhodné. Můžete použít vtipné klobouky, škrabošky, paruky, atd. Fantazii se meze nekladou.

Stačí jen pár vtipných drobností a zábava na Vaší svatbě dostane nový rozměr. Stírací losy je ten správný tip, pro Vaší svatbu. Tím, že je objednáte, rozhodně nic nezkazíte. Navíc můžete přilepšit i rozpočtu Vaší oslavy.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

fotokoutek

« »