Skákací hrad

Skákací hrad je báječná atrakce, která pobaví malé děti na Vaší oslavě. Je vhodný pro letní svatby, které se konají venku, kde je více místa. Pokud víte, že se na Vaší svatbě sejde více malých dětí, je to vhodná zábava pro ně po celý průběh dne. Děti se v hradu vyřádí a jejich rodiče budou mít klid na svatební oslavu.

Něco více o atrakci Skákací hrad

Hradů je k dispozici několik typů a jejich pronájem není ekonomicky nijak náročný. Celý skákací hrad máte vybalený a nafouknutý za méně než deset minut. To samé platí i o jeho složení. Nafouknutí trvá okolo jedné minuty. Vše je velmi jednoduché a efekt je více než dokonalý. Dovedete si představit své dítě, když ho zavoláte a uvidí tu obrovskou nádheru, na kterou může jít ihned řádit? Nebude věřit vlastním očím, skákací hrad je ten nejhezčí dárek, obzvlášť na dětskou párty. Také dítě je pyšné, že může takovou atrakci ukázat a sdílet se svými kamarády. V nabídce máme i héliové balónky a další párty doplňky jako malování na obličej. Velmi oblíbeným nástrojem na oslavy je bublinkovač, který vytváří tisíce bublin a dodá oslavě šmrnc.

Skákací hrad je snadno manipulovatelný. Váží okolo 30kg. Vše co potřebujete k jeho instalaci, máte v přepravní tašce, kterou dáte do Vašeho kufru. Nafouknete jej za jednu minutu.

Nic nepotěší tolik, jako rozzářené dětské oči.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

« »