Polaroid

Polaroid je často vídaný na večírcích a oslavách společně s pamětní knihou. Do které se oslavenci nalepí fotka, k ní se připíše přání, či text dle uvážení. Je to krásnou vzpomínkou na party či oslavu. Lze využít i čistě pro pobavení hostů, kteří odnesou fotku domů. Kde si ji můžou založit do alba nebo přilepit na lednici. Zde jim bude připomínat, Váš velký den.

V dnešní elektronické době, si lidi fotí do telefonů nebo fotoaparátu a málo kdo si ale fotky vytiskne, maximálně jednu za čas od profi fotografa. Polaroidů, je velké množství ale doporučujeme menší formáty fotografií nebo při menším počtu vytištěných fotografií. Plánujete vytisknout více jak 50 fotografií, už se nabízí myšlenka využít fotokoutek (www.fotokoutekfunbox.cz), který lze využít za akční cenu společně s DJ na svatbu, oslavu, firemní večírek DJ Radka Šimla, které přímo vlastní svůj fotokoutek a může ho vzít sebou.

Polaroid je zábava na svatbu

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »