Light Show

Light Show je ohromující představení. Při níž tanečníci manipulují s laserovými obrazci a tvary. Show je doprovázena podmanivou hudbou. Je to barevná a okouzlující hra světel. Laserová světelná show je skutečně pastvou pro oči na Vaší svatbě. Zaručeně se u ní nebudete nudit. Je to naprosto parádní podívaná! Na svatbu, je vždy potřeba něco jiné, než je běžné.

Světelnou laser show na Vaší svatbě pravděpodobně nikdo čekat nebude, proto jestli chcete své hosty překvapit a dopřát jim krásný zážitek, tato show bude skvělá volba. Tímto svoji svatbu představíte v úplně jiném světle. Profesionálové z řad tanečníků, umělců, akrobatů či žonglérů Vám udělají show přesně na míru dle Vašich požadavků. Během představení Vám vykouzlí světelné i tematické obrazce, díky grafickým tyčím a nejvyspělejší grafické technologii Vám vykreslí nápisy, texty nebo logo. Světelné laserové show se mohou dělat celosezónně, jediné, co je zapotřebí, je tmavé prostředí, proto se toto představení bezvadně hodí na začátek Vaší večerní svatební párty. Pokud uspořádáte laserovou show na vaší svatbě, budou vaši hosté nadšeni. Můžete si být jisti, že na tento nevšední a nadčasový zážitek jen tak někdo nezapomene.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »