Kouzelník

Kouzelník předvede velmi vtipné představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují a skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je v hodné na svatby, oslavy narozenin, dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Podrobnosti o představení

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností je hnacím kouzelnických programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost se naučit kouzlit jako opravdoví, kouzelníci a vzápětí si to i vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Na menších akcích jako, jsou narozeninové oslavy si pak děti, mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem a s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a párty, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská párty, dětské narozeninové párty a oslavy, jako dárek pro kluka i holku, halloween, masopust, bar micva, bat micva, bar mitzvah, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standardně bývá doplněno i tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

»