Kouzelník

Kouzelník a jeho show baví diváky již od dávnověku. Svět magie a kouzel je natolik úchvatný, že neztratil svojí přitažlivost ani po staletích. Kouzelníci své triky neustále zdokonalují a někdy zůstává rozum stát nad věcmi, které dokážou. Specifické vystoupení je představení zaměřené pro děti.

Kouzelník předvede velmi vtipné představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují.  Skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je vhodné na party, svatby, oslavy narozenin, nebo dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Kouzelník

Podrobnosti o představení

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností. Ta je hnacím motorem kouzelnického programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost naučit se kouzlit jako opravdoví kouzelníci. Vzápětí si to i sami mohou vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti po celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Kouzelník

Na menších akcích, jako jsou narozeninové oslavy, si pak děti mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem i s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a party, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská party, dětské narozeninové party. Je to skvělý dárek pro kluka i holku, při akcích jako je halloween, masopust, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standardně bývá doplněno i p tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Vystoupení kouzelníka Vám můžeme vřele doporučit, protože zaručeně vykouzlí úsměv na tváři Vašich ratolestí. Zároveň si můžete být jisti, že zaujme i dospělé publikum. Svět magie a kouzel je nadčasová zábava pro všechny generace.

Kouzelník

« »