Karikaturista

Člověk se rád směje. Člověk se totiž potřebuje smát. Francouzský spisovatel Victor Hugo řekl, že „smích je jako sluneční světlo, které vyhání zimu z lidské tváře.“ A biblický král Šalomoun k tomu pravdivě dodal: „Všechno má svůj čas. Je čas plakat a čas se smát, čas naříkat a čas tančit.“ Smích podle lékařů odbourává stres a snižuje hladinu kortizolu, který je produkován nadledvinkami ve stresových chvílích. Díky smíchu se do těla dostávají prospěšné hormony jako jsou endorfin, serotonin, oxytocin a také protein BDNF. Smích navíc zlepšuje imunitu pomocí stimulace lymfocytů a snižuje pravděpodobnost Alzheimerovy choroby a schizofrenie.

Karikaturista

Firemní oslava sama o sobě je radostným dnem. Ale nemusí jít jen o firemní. Zkuste dopřát jakékoli vaší party, nejen té firemní, trochu netradičního koření. Rozesmějte všechny hosty. Zábava na party se může stát nezapomenutelným zážitkem.

Jedním z výjimečných způsobů pobavení je karikatura. Věděli jste, že pravděpodobně první historickou karikaturou byla ilustrace napodobeniny bájného Ezopa, která se objevila v díle německého tiskaře z Ulmu Johanna Zeinera Vita et fabulae v roce 1476? V českých zemí je pak za nejstarší karikaturu považováno dílo Thomase Kirchmeyera Tragedy nová Pammachius jméno mající, vytištěná tiskařem Jobstem Gutknechtem v roce 1546.

Karikaturista

Jedinečný zážitek

Zábava na oslavu v podobě profesionálního umělce, kterým karikaturista bezpochyby je, udělá z vaší party jedinečný zážitek. Taková povedená karikatura se dá věnovat jako dárek, který získává na hodnotě. Je to věc, kterou si člověk rád vystaví ve svém bytě nebo pokoji. Pokud si necháte karikaturu zpracovat v digitální podobě, můžete ji zároveň využívat například na hlavičku svých dopisů jako jakýsi osobní brand neboli značku. Věřte tomu nebo ne, ale karikatura je opravdu netradiční, a přitom velmi luxusní dárek.

Pokud na svou svatbu nebo oslavu pozvete kombinaci DJ a profesionálního karikaturistu k tomu, buďte si jistí, že na takové setkání vaši

Karikaturista

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »