FOTOKOUTEK

Fotokoutek FunBox

V poslední době se s fotokoutky doslova roztrhl pytel. Fotobedna nebo také fotobox  se staly velice oblíbenou formou zábavy na společenských akcích všeho druhu. Fotobedna  pobaví všechny věkové kategorie. Perfektně se hodí na svatby, firemní večírky, eventy, narozeninové oslavy, dětské dny, sportovní či jiné soukromé akce. Vaši hosté si při fotografování užijí spoustu legrace a navíc si odnesou i malý dárek v podobě vytištěné fotografie.

Z čeho se Fotokoutek FunBox skládá

Fotokoutek se skládá z bedny, ve které je uložen počítač s tiskárnou a fotoaparátem. Je postaven na pevné konstrukci a jeho součástí je zelené klíčovací plátno, kvalitní osvětlení a samozřejmě nesmí chybět ani vtipné rekvizity. Fotokoutek FunBox jsme navrhli tak, aby perfektně zapadl na jakýkoliv typ akce. Hlavní část fotokoutku – bedna – je zhotovena ze smrkového dřeva a přetřena bílým olejem. Přední a zadní část je osazena černým leským sklem, které bylo zhotoveno na zakázku. Na zadní straně je zlatým písmem vytištěno logo firmy. Kombinace dřeva a lesklého skla působí velice elegantně a moderně. Fotokoutek je postaven na jednoduché kovové trojnožce černé barvy. Na trojnožku jsme nechali zhotovit na míru dělané bílé a černé látky, které dodávají kovové konstrukci luxusnější vzhled a na pohled vypadají velice pěkně. Dle typu akci se látky dají měnit. Bílá se například hodí na svatby. Velkou výhodou je také to, že se dá látka podsvítit ledparem. To vše dodává našemu fotokoutku nezaměnitelný vzhled.

Neomezené možnosti pozadí a hromada vtipných rekvizit

Fotokoutek FunBox má za sebou stovky svateb, eventů, firemních večírků, oslav. Za tu dobu jsme nastřádali obrovské množství rekvizit na různá témata.  Rekvizity jsme připravovali např. na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Halloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty a mnoho dalšího. Samozřejmě jsme vybaveni i na dětské narozeninové oslavy a dny. Pokud budete pořád večírek na konkrétní téma, potřebné rekvizity Vám zajistíme.

Vybírat si můžete z 50ti druhů pozadí. V naší sbírce naleznete pozadí tématická, ale například i filmová. Pro ty, kteří by si nevybrali nebo mají svůj vlastní návrh, dokážeme díky našim šikovným grafikům zhotovit takové pozadí, které bude přesně odpovídat Vašim přáním a představám.

Rychlý tisk fotografií přímo na místě

Díky zabudované profesionální tiskárně Canon budete své fotografie během několika vteřin držet v ruce. Rychlost tisku je 20s/foto. Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale na základě Vašich požadavků jsme schopni zhotovit i jiný rozměr. Fotografie lze sdílet i v elektronické podobě.

A jak to vše funguje?

Celková obsluha fotokoutku je velmi jednoduchá. Náš proškolený personál Vám vše rád vysvětlí a po celou dobu je Vám plně k dispozici. Na obrazovce fotokoutku si vyberete pozadí, které se Vám líbí. Poté se vyzdobíte parukou či pirátským kloboukem, nasadíte vtipné brýle, na hlavu natáhnete rohy, do rukou vezmete vidle, stoupnete si před zelené klíčovací plátno, vykouzlíte na tváři úsměv a originální fotografie je na světě. A navíc se u samotného fotografování od srdce zasmějete 

Fotokoutek FunBox je zábava, která se hodí na všechny typy akcí. Fotobox je vhodný pro všechny věkové kategorii a navíc si Vaši hosté odnesou krásnou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Jako bonus nabízíme Fotokoutek FunBox v kombinaci s naším svatebním DJ za zvýhodněnou cenu.

Neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou, na emaily odpovídáme maximálně do 48h.

Více se dozvíte na našich stránkách https://fotokoutekfunbox.cz ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« »