Fotokoutek na ples

Fotokoutek na ples je jasná volba, pokud nechcete ponechat zábavu jen na hudebním doprovodu. Přinese na váš ples spoustu zábavy a každý z účastníků si může odnést skvělou vzpomínku. Hlavně dámy budou vědět „jak jim jejich plesové šaty sluší“.

Fotokoutek na ples i bál

I když už dnešní plesy neslouží jako dříve k taneční zábavě šlechty, pořád se jedná o význačnou společenskou událost. V průběhu 19.století se staly plesy běžnou součástí měšťanské společnosti. Pro tyto lidové plesy se vžil název bál. Pořádaly ho různé měšťanské spolky, nebo třeba cechy řemeslníků. Tato podoba zůstala defacto dodnes. Plesy jsou nejčastější maturitní, které jsou oblíbené v široké veřejnosti navázané na konkrétní školy, které jej pořádají. A na každý správný maturák, fotoobudka patří.

At´už se jedná bál či ples, vždy se chcete dát do gala. A pak se využití fotokoutku přímo nabízí. Profesionální zachycení vašeho outfitu fotokoutkem na maturáku, vám zajistí báječnou vzpomínku na senzační večer. Fotokoutek na maturitní ples je vhodný a oblíbený na skupinové fotky. Menší i větší skupiny mohou samozřejmě využít i vtipných rekvizit a cedulek. Kromě toho, že skupinové fotky vám můžeme okamžitě vytisknout pro všechny účastníky, je možnost online sdílení fotek na sociální sítě. V reálném čase se může každý z hostů pochlubit svým přátelům aktuální fotkou.

 

Využití fotokoutku

V plesové sezóně, která je zčásti shodná i s největším „nátřeskem“ firemních akcí, je o pronájem fotokoutku velký zájem. Proto doporučujeme rezervovat fotokoutek včas. Týden před akcí už máte malou šanci najít volný fotokoutek na maturitní ples k pronájmu. Ačkoliv je téma tohoto blogu fotokoutek na ples, využití fotokoutku je vhodné takřka na všechny typy společenských akcí. Fotokoutek můžete využít na firemní party, narozeninovou oslavu, svatbu či jinou společenskou akci. Velkou oblibu si fotokoutek získal při dětských či sportovních akcích. Rozzářený dětský úsměv je velkou satisfakcí i pro nás uživatele.

Závěr

Fotokoutek na ples je správná volba. Zajistíte vašim hostům báječnou vzpomínku na jedinečnou událost.

 

Fotokoutek můžete objednat na www.fotokoutekfunbox.cz

« »