Fire show

Fire show nebo také ohnivá show je druh živého umění, kdy umělec manipuluje s ohněm a svým vystoupením baví diváky. Toto vystoupení v sobě zahrnuje prvky tance, moderní gymnastiky, baletu nebo žonglování. Umělci ve fireshow také předvádí fakírské dovednosti. Mezi ně patří plivání a polykání ohně či opalování těla. Ve fireshow se používají speciální druhy rekvizit, které jsou zhotoveny tak, aby se při zapálení nezničili. Umělci vystupují buď v páru nebo jednotlivě a fireshow je přizpůsobená typu Vaší akce.

Fireshow je dech beroucí nádherné vystoupení, které se hodí na svatbu, event, večírek či jakoukoli jinou společenskou událost. Umělci, se kterými spolupracujeme, mají letité zkušenosti a jsou to skuteční profesionálové ve svém oboru. Své vystoupení přizpůsobí dané akci a připraveny pro Vás mají speciální balíčky. Do detailu propracovaná choreografie a maximální bezpečnost jsou u těchto vystoupení samozřejmostí. Kromě samotného ohnivého vystoupení se můžete těšit na doprovodné kouřové efekty, dokonale nasvícenou scénu a dekorace, obrázky, které zobrazují hořící nástroje umělců či pyrotechnické efekty.  Vše je doprovázeno podmanivou hudbou. Délka vystoupení je zhruba 10 minut

Hodí se na svatbu?

Na svatbu je fireshow doslova ideální. Umělci pro Vás mají na tuto  výjimečnou událost připravený speciální balíček, který v sobě zahrnuje romantické párové vystoupení. Těšit se můžete na hořící srdce, podmanivou hudbu a mnoho dalšího. Fireshow podtrhne jedinečnost Vašeho dne a navždy se Vám i Vašim hostům vryje do paměti.

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »