Degustace rumů

Degustace rumů

Degustace rumů je skvělý zážitek pro všechny labužníky. Vychutnejte si ty nejkvalitnější rumy, které oblaží Vaše chuťové buňky. Po této ochutnávce lahodných moků se rozproudí zábava na Vaší svatební hostině na plné obrátky.

Firmy, které degustace zajišťují, Vám samozřejmě poskytnou veškeré potřebné vybavení. Degustace pro vaše hosty bude určitě neobyčejný zážitek. Degustace probíhají pod vedením zkušených barmanů a odborníků, kteří se ve vybraných destilátech opravdu vyznají.

Všeobecně je známo, že rum je destilát vyráběný z cukrové třtiny. Při rumové degustaci se dozvíte mnohem více o výrobě, historii a specifických chutích rumů z jednotlivých území, kde se vyrábějí. Obecně lze říci, že nejkvalitnější rumy pochází z Karibské oblasti. Kromě Kuby, která napadne každého okamžitě, to jsou Dominikánská republika, Jamajka, Guatemala, Guyana, Martinik, Barbados. Že kvalitním rumům holduje i nejslavnější rodačka z Barbadosu, popová diva Rihanna, na to si můžete vsadit.

Na výběr máte řízené degustace s výkladem, které jsou pro zhruba třicet hostů. Trvají asi hodinu a ochutnáte při nich 5 až 7 vzorků kvalitních rumů. Případně můžete využít neřízené degustace, kdy počet hostů je bez omezení a lidé dostávají vzorky průběhu celé svatby na mobilním baru. Rozhodně doporučujeme degustaci řízenou, která má tu správnou atmosféru. A dopřeje ochutnávce honosnost objevení výjimečných chutí a vůní těch nejkvalitnějších rumů. Rozhodně i informace, které získáte, Vás zaujmou. Po degustaci Vám bude jasné, proč mají labužníci, nejčastěji používané rumy jako Havana club nebo Captain Morgan, za „patoky“.

Degustace lze konat i u dalších ušlechtilých destilátů jako je Brandy, Whiskey, Bourboun nebo koňak. Nicméně pro svoji rozmanitost aroma nejlepších rumů, je tato degustace nejoblíbenější.

Degustace Vína

Fotokoutek Funbox

« »