Body zorbing

Body zorbing je zábava na svatbu, firemní párty i soukromý večírek pro větší kolektivy. Účastníci musí mít týmového ducha a sportovní nadání.

Hrajete rádi fotbal? A co vyzkoušet netradiční hru, kdy každý z hráčů bude umístěn do naší ochranné koule.  Tím, že Vás chrání a kryje nafouknutá koule, tento zápas dostává úplně nový rozměr. Vaše nohy zůstávají volné pro svobodný pohyb a přesné přihrávky či střely. Od pasu nahoru jste chráněni zorbingovou koulí. Hrozba úrazu se tím omezí na minimum. Žádný pád, Vás už nebude bolet. Můžete vrážet do svých protivníků a jít bezhlavě vpřed.

zabava-na-svatbu-bodyzorbing

Výsledek nebude podstatný. Jistota je, že si hru řádně užijete a dostanete tu správnou žízeň na večerní dohrávku svatební oslavy nebo firemní akce. Pro inspiraci se můžete podívat jak takové utkání probíhá zde. Fotbal rozhodně není jediná forma využití co Body zorbing nabízí. Populární jsou závody v koulích nebo sumo zápas. Ale her a soutěží s tímto báječným doplňkem, můžete vymyslet nepřeberné množství. Fantazii se meze nekladou. Záleží, jen na Vás.

Tento druh zábavy je pro každého, komu je více než pět let a má sportovně naladěného ducha. Nejen , že se skvěle pobavíte, ale zaručeně i spálíte přebytečné kalorie. Nikdo kdo na našich akcích vyzkoušel tuto atrakci, nelitoval. Velkou výhodou je zapojení takřka celého kolektivu.

Nebojte se využít i dalších možností, které obohatí Vaší akci :

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

« »