Barmanská show

Barmanská show je báječný zážitek na každou party. Jestliže chcete rozjet Vaší party originálním způsobem, připravte svým hostům originální barmanskou show.   Většinou se jedná o vyvrcholení celého dne, kdy Vám barmani namíchají skvělé míchané drinky. A to nejen ty všeobecně známé jako swimming pool nebo Tequila sunrise apod. Na požádání Vám připraví i netradiční drink s Vaším oblíbeným alkoholem. Působení koktejlového barmana na Vaší svatbě vygraduje báječná barmanská show. Na výběr máte až z 50 druhů koktejlů, připravených z kvalitních a čerstvých surovin.

Barmanská show

Fire Show

Nejpopulárnější je takzvaná fire show, která je divácky velmi vděčná. Při fire show šlehají plameny do velké výše, proto je dobře jí předvádět na otevřeném prostranství. Pokud jí provádíte uvnitř, je třeba okolí přikrýt, aby nedošlo k poškození interiéru. Aby byl efekt show jedinečný, je třeba zajistit co největší zatemnění. Proto pokud je fire show venku, je třeba jí naplánovat až na čas kdy se setmí.

Ne vždy prostory nebo čas akce umožňují provést fire show. I běžná barmanská show prováděna těmi nejlepšími nadchne. Barmani žonglující s láhvemi, často ve velmi krkolomných pozicích dovedou při svém artistickém vystoupení ještě namíchat lahodný nápoj. Skvělý prožitek na pohled, který i chutná. Nabízíme jen špičku barmanského řemesla v České republice!

Exibition show

Barmanská show je předváděna předními barmany, kteří se pravidelně účastní mnoha barmanských soutěží jak v ČR, tak i v zahraničí. Vyvrcholí jí působení barmana, který smluvený čas míchá jedinečné míchané nápoje. Vaši hosté je zaručeně ocení. Barmanská Show lze navrhnout tak, aby plně vyhovovala Vašim představám. Nejčastěji se volí Exhibition show. Toto barmanské vystoupení, se provádí za doprovodu hudby. Zároveň jsou při něm exhibičním způsobem připraveny drinky pro diváky.

UV Show

UV show  ( show se světelnými efekty ) – světelné vystoupení, kdy jsou vidět pouze zářící lahve a svítící drinky

Tandem show

Tandem show je synchronní show několika barmanů, počet barmanů a druh show záleží na Vašem výběru

 

 

 

Barmanská show je nevšední zážitek, který vždy strhne dav. Přítomní hosté mají nevšední zážitek, při kterém ochutnají výborné alkoholické i nealkoholické míchané nápoje. Tato show se hodí na menší i velké party. Vyzkoušejte barmanskou show i Vy, pro svojí party a rozhodně nebudete litovat.

« »