Autodráhy

Autodráhy jsou zábavou pro dospělé i dětské nadšence. Přeneste se z dob Vašeho dětství do skutečné automobilové soutěže! Staňte se  opravdovým závodníkem.

Téměř každý malý kluk si hrál s autíčky nebo vyzkoušel opravdovou autodráhu. Ale pozor, už zdaleka neplatí, že závody aut jsou doménou pouze mužů. I v reálných automobilových soutěžích se objevuje stále více žen. A to jak v rallye, tak na závodních okruzích. Úměrně tomu stoupá zájem mladých dam o autíčka, které i u nich porážejí panenky. Navíc motosport, jako jeden z mála nerozlišuje mužské a ženské kategorie. Přesto, samozřejmě muži výrazně převládají ve všech způsobech závodů aut.

S nástupem počítačového věku, se stále větší počet milovníků rychlosti, přesunula před monitory. Ve větší formě lze využít sportovní simulátory, které Vám nabízíme také. Ale reálné autíčka, prostě mají své nezaměnitelné kouzlo. Vždyt´se do monitorů, tabletů či displejů chytrých telefonů díváme po většinu dne. Proto si užijete spoustu opravdové legrace při soupeření s kamarády, kdy skutečné autíčko vyletí z dráhy.

Samozřejmě i autodráhy prodělaly svůj vývoj. Jsou stále dokonalejší a snadněji ovladatelné. K dispozici máme několik okruhů s rovinkami, zatáčkami i mosty. Dráhu lze umístit v exteriéru i interiéru. Autíčka můžete ovládat bezdrátově pomocí našich Ipadů nebo ovladačů. Se závody na autodráze získáte výbornou zábavu po celý průběh Vaší svatební oslavy. Můžete udělat turnaj, do kterého zapojíte všechny hosty.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

 

« »