Aerial hoop show

Aerial hoop show – co to vlastně je ?

Aerial hoop show je originální a dech beroucí show kloubící prvky náročné na sílu, flexibilitu a rovnováhu. Hodí se pro zpestření jak vnitřní tak venkovní společenské akce po celé České republice a na Slovensku. Tanečnice vznášející se ve vzduchu v zavěšeném kruhu“. Aerial hoop je uměleckým sportem pocházejícím z cirkusového prostředí, který je spojením akrobacie, gymnastiky, fitness a tance. Dříve byla provozována na západ od naší země, nyní už jí můžeme vidět na vlastní oči i u nás.

Ve skutečnosti se jedná o přenesení akrobacie na závěsné obruči z prostředí cirkusu do běžného života. Možná jste se spíše setkali s pole dance, což je taneční akrobacie na tyči. Tato show je poněkud praktičtější, protože instalace obruče je mnohem méně náročná.

Tato show zaujme opravdu každého. Oceníte sportovní a akrobatický výkon. Jelikož tato show je relativně nová, málokdo se s ní setkal. Vy i Vaši hosté si užijete skvělé umělecké vystoupení!

 

Kde show objednat?

Jak objednat Aerial hoop show? V případě zájmu o objednání  na Vaši akci, zašlete nezávaznou  poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. +420 737 436 865

Délka programu: 5 minut.
Počet vystupujících: 1

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek Funbox

« »