Light Show

Světelná laser show je jedinečný zážitek, který může dodat každému eventu úplně nový rozměr. Tanečníci využívají laserové tvary a obrazy, aby vytvořili okouzlující a podmanivou atmosféru. Světelné efekty jsou perfektně synchronizovány s hudbou, což dává celému vystoupení neuvěřitelný barevný a světelný efekt.

Světelná laserová show může být přizpůsobena přesně podle Vašich požadavků, aby se hodila ke každému typu eventu. Profesionální tanečníci, umělci, akrobaté nebo žongléři vytvoří show na míru podle Vašich přání. Můžete si nechat vytvořit grafické tvary, nápisy nebo logo pomocí grafických tyčí a nejmodernější grafické technologie.

Světelná laser show je vhodná pro různé typy večírků a může být vhodná po celou sezónu. Stačí mít tmavé prostředí a zábava může začít. Toto vystoupení bude ideálním způsobem, jak zahájit Vaši party a rozhodně nezklame Vaše hosty. Světelná laser show je zaručeným způsobem, jak dodat každému eventu nový rozměr a stane se nezapomenutelným momentem pro všechny hosty.

Když si objednáte světelnou laserovou show, můžete být jisti, že se hosté budou bavit a budou mít nezapomenutelný zážitek. Světelná laser show je naprosto jedinečná a zajímavá forma zábavy, která může překvapit i neobvyklý prvek na Vaší akci.

Tento typ show je skvělá volba pro různé typy akcí, jako jsou narozeninové oslavy, firemní večírky, festivaly, koncerty a mnoho dalších. Světelná laserová show přináší novou úroveň zábavy a potěšení pro každého, kdo se na ni dívá. Ať už chcete zahájit Vaši párty v grandiózním stylu nebo dodat svému eventu nezapomenutelný prvek, světelná laserová show je tou pravou volbou.

Světelná laser show je naprosto neuvěřitelná a dokáže okouzlit každého. Toto vystoupení dokáže vytvořit nevšední a fantastickou atmosféru, která zaručeně zůstane v paměti Vašich hostů po mnoho let. Světelná laser show je také skvělým způsobem, jak překvapit Vaše hosty a udělat z Vaší akce nezapomenutelný zážitek.

Profesionální tanečníci, umělci, akrobaté a žongléři vytvořenou laserovou show na míru podle Vašich přání a potřeb. Světelná laser show může být přizpůsobena pro různé typy akcí a stylů, aby dokonale zapadla do Vaší party.

Světelná laserová show je skvělým způsobem, jak udržet energii a nadšení na Vaší akci. Toto vystoupení je dokonalým prvkem, který dokáže vzbudit emoce a pozvednout náladu. Hosté budou fascinováni úchvatnými světelnými efekty a interaktivitou celé show.

Když si objednáte světelnou laserovou show, můžete očekávat nejvyšší úroveň profesionalismu a kreativity. Toto vystoupení je totiž velmi náročné a vyžaduje spoustu zkušeností a znalostí. Proto je důležité mít profesionální tým, který se o to postará, aby byla světelná laserová show naprosto perfektní.

Využití světelné laserové show může být velmi rozmanité. Mohou ji využít nejen eventové firmy, ale také například kluby, bary nebo restaurace, aby přilákaly zákazníky a nabídly jim jedinečný zážitek. Světelná laser show je také oblíbená mezi festivaly a koncerty, kde dokáže dodat jedinečnou atmosféru a zvýšit celkovou kvalitu vystoupení.

V dnešní době se světelná laserová show se stává stále populárnější a běžně se používá na mnoha typech akcí. Pokud hledáte něco neobvyklého a jedinečného pro Vaši párty, světelná laserová show je tou pravou volbou. Vyberte si profesionální tým a připravte se na to, že Vaše párty se stane nezapomenutelnou.

DJ na party

DJ na party je velmi důležitá osoba Vašeho velkého dne. A nejedná se jen o dobrou hudbu, která navodí tu správnou pohodu. Party DJ by měl být schopen plnit multifunkční roli. Tím Vám ušetří spoustu času i finančních prostředků. Dle dohody a Vašich požadavků se kromě své základní role Dj , stává postupně zvukařem, osvětlovačem, moderátorem a bavičem na Vaší party. A někteří Vám jsou schopni nabídnout ještě víc….

Výběr správného DJ na party

Proto výběr DJ je zásadní, pro zdárný průběh Vašeho firemního party. Pokud nemáte ve svém okolí profesionála, kterému plně důvěřujete, máme pro Vás nabídku kvalitních DJ´s prověřených mnoha akcemi. Team DJ´s  Vám nabízí výběr z profesionálů, kteří zajistí, že celý den proběhne k Vaší spokojenosti. Rezervujte si svého DJ včas, protože v hlavním svatebním období sehnat kvalitního DJ může být „tvrdý oříšek“. Mám tím na mysli zejména soboty v období od května do konce září.

S Vaším vybraným DJ komunikujte dopředu. Můžete jak elektronicky, tak i telefonicky. Pokud to situace umožní, je samozřejmě ideální osobní schůzka. Zde můžete probrat vše do detailů. Klíčovými body jsou nazvučení akce a hudba při večerní party. Kvalitní svatební DJ by měl být schopen moderovat celý průběh dne, včetně vyhlášení her při teambuildingu.

Firemní oslava

Dj na party a event

Pokud nemáte svatbu v prostředí, kde jsou veřejné hudební produkce, přijíždí Dj vybaven kvalitní zvukovou a světelnou techniku. Po domluvě zajistí ozvučení firemní akce. Poté už následuje večerní party. Ta bývá většinou odstartována proslovem ředitele či organizátora. Hned po něm, zpravidla následuje volná zábava, zpestřená programem. Doporučujeme celou hudební produkci, včetně playlistu Vašich oblíbených hitů, prodiskutovat dopředu na osobní schůzce nebo při jiné formě komunikace. Vyhnete se pak nemilému překvapení.

Ústřední postava DJ´s hrající na firemních party, DJ Radek Šiml, Vám nabízí i příjemný bonus. Zajištění a instalace fotokoutku Funbox s vtipnými rekvizitami. Díky tomu si můžete ze svatby odnést Vy i Vaši hosté báječnou vzpomínku, na Váš jedinečný den. Verze DJ+ fotokoutek je nabízena ve speciálním cenovém balíčku.

Podívejte se na naše DJs ZDE

Podívejte se na svatební hry TOMBOLA nebo NOVOMANŽELSKÝ KVÍZ


Hledáte DJ NA SVATBU ?


Dj na party a event Dj na party a event

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit, protože tanec neodmyslitelně patří k zábavě. Ale jak přimět Vaše hosty tančit? Roztančete svoji party a bavte své hosty! Taneční mistr naučí Vaše hosty klasický tanec. Tím je možná vrátíte do tanečních. Navíc nastartují zábavu na party v době, kdy mnohé jiné prožívají mrtvé období.

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit za pomoci tanečních mistrů

Přemýšlíte, jak vyplnit prostor, kdy se hosté teprve scházejí? Party může začít právě v tuto chvíli. Taneční mistři naladí Vaše hosty zábavným tanečním programem, který je zaručeně zvedne ze židle a vyvrcholí překvapením pro příchozí. To rozproudí zábavu na plné obrátky. Tato volba je skvělá, protože nenásilnou formou dojde k seznámení hostů. Málokdy se stane, aby se dopředu znali všichni účastníci.

Taneční mistři jsou opravdoví profesionálové, kteří jsou nejen učitelé tance, ale báječní moderátoři a glosátoři toho co se děje na tanečním parketu. V čase kdy většina večírků prožívá “hluché místo”, můžete připravit pro své hosty skvělou zábavu se spoustou komických situací, které při nácviku skupinových tanců vždy vznikají. Kromě klasických společenských tanců, jsou v oblibě dobové tance, které znáte už jen z oblíbených pohádek.

 

zabava-na-svatbu-nauctesvehostytancit

 

Volba tanečních mistrů zaručeně překvapí Vaše hosty, kteří si užijí spoustu zábavy již v samém začátku oslavy. Naučte své hosty tančit, tak jako se tančilo na hradních či zámeckých slavnostech v dávné minulosti.

Moderátor

Moderátor je průvodcem Vaší zábavy. Zajistíme Vám moderátora, který Vás provede jakoukoli společenskou událostí, ať se jedná o svatbu, ples, firemní večírek či oslavu. Zaručit Vám můžeme profesionální vystupování v českém i anglickém jazyce. Naši moderátoři se vždy plně přizpůsobí Vašim požadavkům a dané akci.

Moderátor Luboš

Luboš je skvělý a velmi oblíbený moderátor, který moderoval akce například pro Helenu Vondráčkovou či Karla Gotta. Znát ho můžete z radia i z internetové televize. Profesionál, který má dlouhou praxi a perfektně se dorozumí anglicky. Luboš si založil i vlastní pořad v radiu, kde měl jako hosta i našeho pana prezidenta.

   

Moderátor Jirka

Jirka je velký showman, bavič, organizátor a sympaťák, který svým projevem dokáže bavit publikum různých věkových kategorií jak v českém, tak v anglickém jazyce. Začátky studia na vysoké škole odstartovali jeho moderátorskou kariéru. Jirka dokáže moderovat různé akce. Již dlouhá léta spolupracuje s vysokou školou obchodní v Praze, jako moderátor působil na svatbách a soukromých večírcích. Jirka je také velice schopný organizátor. Koordinoval například velkou společenskou událost Ples sestřiček na pražském Žofíně.

   

Moderátorka Jitka

Jitka má za sebou moderátorský kurz, který ji pomohl k moderování menších společenských akcí. Přestože nemá tolik zkušeností, tak co Jitce chybí v praxi, hravě dotáhne svou snahou i odhodláním. Jelikož má vlastní statek a miluje koně, i tímto směrem se její začínající kariéra vydává. Ve svém volném čase působí jako moderátorka na radiu folk. Po vystudování práv se rozhodla cestovat a nabrat zkušenosti v cizině, kde si vypilovala svoji angličtinu k dokonalosti.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem nebo DJ.

Animátorka pro děti

Profesionální animátor nebo animátorka je skvělou volbou pro každou párty, která se bude konat s přítomností dětí. Díky nim budou mít nejmenší účastníci oslavy zajištěný zábavný program a rodiče se budou moci v klidu bavit a užívat si párty bez obav o své děti.

animator pro deti

Výběr správného animátora nebo animátorky pro Vaši stranu je klíčovým faktorem. Měli byste hledat profesionály, kteří s dětmi mají zkušenosti a mají zkušenosti s celou řadou jejích soutěží, soutěží a aktivit. Kromě toho by měli mít k dispozici vlastní vybavení a pomůcky, aby mohli dětem poskytnout co nejširší spektrum zábavy.

animator pro deti

Mezi oblíbené aktivity animátorů patří například malování na obličej, výroba předmětů z různých materiálů, sportovní hry, pohádky a divadelní představení. Mnoho animátorů má také k dispozici vlastní pojízdné výtvarné dílny, kde si děti mohou vyrábět vlastní předměty a přinést si je domů jako připomínku z party.

Kromě toho, aby animátor uměl pracovat s dětmi, je důležité, aby byl i spolehlivý a bezpečný. Měl by mít základní první pomoc a měl by být schopen efektivně řešit případné problémy. Dobrý animátor by měl být také připravený na případné alergické reakce nebo zdravotní potíže dětí.

Výhodou animátorů je, že se dokáží přizpůsobit dětem různému věku a potřebám. Mají schopnost vytvořit program, který bude zajímavý pro děti všech věkových kategorií, od kojenců až po starší děti. Tím umožní rodičům být klidný a užívat si party spolu s ostatními hosty.

Animátor nebo animátorka pro děti se hodí na různé typy party, jako jsou narozeninové oslavy, svatby, rodinné oslavy nebo firemní akce.

Animátor nebo animátorka pro děti může být také skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí zaměřit na dětskou párty jako na samostatné podnikání. Může jít o vlastní značku, kterou si lidé spojují s kvalitním a zábavným programem pro děti.

Výběr animátora nebo animátorky pro děti by měl být pečlivě promyšlen a zvažen

Je důležité vybrat si někoho, kdo má zkušenosti s prací s dětmi a má schopnost jim poskytnout zábavu na vysoké úrovni. Někteří animátoři se specializují na konkrétní typy večírků, jako jsou například dětské narozeniny, mohou být umístěny speciální programy a aktivity pro danou příležitost.

Kromě toho, že animátor nebo animátorka zajistí zábavu pro děti, mohou také pomoci s organizacemi celé party. Mohou například připravit dekorace, připravit a naservírovat jídlo a nápoje, nebo pomoci s koordinací různých aktivit a her.

Při výběru animátora nebo animátorů pro děti je také důležité zvážit finanční náklady. Cena se obvykle odvíjí od délky trvání akce, počtu dětí a typu programu. Je dobré si vždy předem projednat cenu a podmínky s animátorem, aby nedošlo k nejasnostem nebo nepříjemným překvapením.

Celkově lze říci, že animátor nebo animátorka pro děti jsou skvělým doplňkem každé party, na kterou budou přítomny děti. Poskytnou jim nezapomenutelný zážitek plný zábavy a když rodiče se v klidu baví a užívat si party s ostatními hosty. Správný výběr animátora nebo animátorky může být klíčový pro to, aby byla party úspěšná a všichni si ji užili naplno.

Light Show

Barmanská show

Barmanská show je báječný zážitek na každou party. Jestliže chcete rozjet Vaší party originálním způsobem, připravte svým hostům originální barmanskou show.   Většinou se jedná o vyvrcholení celého dne, kdy Vám barmani namíchají skvělé míchané drinky. A to nejen ty všeobecně známé jako swimming pool nebo Tequila sunrise apod. Na požádání Vám připraví i netradiční drink s Vaším oblíbeným alkoholem. Působení koktejlového barmana na Vaší svatbě vygraduje báječná barmanská show. Na výběr máte až z 50 druhů koktejlů, připravených z kvalitních a čerstvých surovin.

Barmanská show

Fire Show

Nejpopulárnější je takzvaná fire show, která je divácky velmi vděčná. Při fire show šlehají plameny do velké výše, proto je dobře jí předvádět na otevřeném prostranství. Pokud jí provádíte uvnitř, je třeba okolí přikrýt, aby nedošlo k poškození interiéru. Aby byl efekt show jedinečný, je třeba zajistit co největší zatemnění. Proto pokud je fire show venku, je třeba jí naplánovat až na čas kdy se setmí.

Ne vždy prostory nebo čas akce umožňují provést fire show. I běžná barmanská show prováděna těmi nejlepšími nadchne. Barmani žonglující s láhvemi, často ve velmi krkolomných pozicích dovedou při svém artistickém vystoupení ještě namíchat lahodný nápoj. Skvělý prožitek na pohled, který i chutná. Nabízíme jen špičku barmanského řemesla v České republice!

Exibition show

Barmanská show je předváděna předními barmany, kteří se pravidelně účastní mnoha barmanských soutěží jak v ČR, tak i v zahraničí. Vyvrcholí jí působení barmana, který smluvený čas míchá jedinečné míchané nápoje. Vaši hosté je zaručeně ocení. Barmanská Show lze navrhnout tak, aby plně vyhovovala Vašim představám. Nejčastěji se volí Exhibition show. Toto barmanské vystoupení, se provádí za doprovodu hudby. Zároveň jsou při něm exhibičním způsobem připraveny drinky pro diváky.

UV Show

UV show  ( show se světelnými efekty ) – světelné vystoupení, kdy jsou vidět pouze zářící lahve a svítící drinky

Tandem show

Tandem show je synchronní show několika barmanů, počet barmanů a druh show záleží na Vašem výběru

 

 

 

Barmanská show je nevšední zážitek, který vždy strhne dav. Přítomní hosté mají nevšední zážitek, při kterém ochutnají výborné alkoholické i nealkoholické míchané nápoje. Tato show se hodí na menší i velké party. Vyzkoušejte barmanskou show i Vy, pro svojí party a rozhodně nebudete litovat.

Fire show

Fire show nebo také ohnivá show je druh živého umění, kdy umělec manipuluje s ohněm a svým vystoupením baví diváky. Toto vystoupení v sobě zahrnuje prvky tance, moderní gymnastiky, baletu nebo žonglování. Umělci ve fireshow také předvádí fakírské dovednosti. Mezi ně patří plivání a polykání ohně či opalování těla. Ve fireshow se používají speciální druhy rekvizit, které jsou zhotoveny tak, aby se při zapálení nezničili. Umělci vystupují buď v páru nebo jednotlivě a fireshow je přizpůsobená typu Vaší akce.

Fireshow

Fireshow je dech beroucí nádherné vystoupení, které se hodí na svatbu, event, večírek či jakoukoli jinou společenskou událost. Umělci, se kterými spolupracujeme, mají letité zkušenosti a jsou to skuteční profesionálové ve svém oboru. Své vystoupení přizpůsobí dané akci a připraveny pro Vás mají speciální balíčky. Do detailu propracovaná choreografie a maximální bezpečnost jsou u těchto vystoupení samozřejmostí. Kromě samotného ohnivého vystoupení se můžete těšit na doprovodné kouřové efekty, dokonale nasvícenou scénu a dekorace, obrázky, které zobrazují hořící nástroje umělců či pyrotechnické efekty.  Vše je doprovázeno podmanivou hudbou. Délka vystoupení je zhruba 10 minut

Fireshow

Hodí se na svatbu?

Na party je fireshow doslova ideální. Umělci pro Vás mají na tuto  výjimečnou událost připravený speciální balíček, který v sobě zahrnuje romantické párové vystoupení. Těšit se můžete na hořící srdce, podmanivou hudbu a mnoho dalšího. Fireshow podtrhne jedinečnost Vašeho dne a navždy se Vám i Vašim hostům vryje do paměti.

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

Fireshow

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Kouzelník mikromagie

Kouzelník mikromagie je běžný kouzelník, který předvádí svá kouzla přímo mezi diváky. Nenechte se mýlit názvem. Co do uměleckého prožitku není jeho umění rozhodně malé!. Nechte se okouzlit našimi profesionálními kouzelníky, které vystupují na svatbách, firemních večírcích, televizích, … Vždy máme pro Vás více variant a sami si můžete na Váš event vybrat kouzelníka, který je Vám sympatický. Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí, kdy kouzelník předvádí své umění a zábavu přímo mezi hosty na svatbě či večírku. V mikromagii se kouzlí přímo u stolu diváků, často dokonce i v jejich rukou. Délka představení je závislá na počtu hostů na svatbě, firemního večírku nebo eventu, při mikromagii formou table hoppingu se kouzlí i několik hodin. Náš kouzelník je v oboru mikromagie velmi zkušený kouzelníkem.

Kouzelník

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Kouzelník mikromagie

Kouzelník

Kouzelník a jeho show baví diváky již od dávnověku. Svět magie a kouzel je natolik úchvatný, že neztratil svojí přitažlivost ani po staletích. Kouzelníci své triky neustále zdokonalují a někdy zůstává rozum stát nad věcmi, které dokážou. Specifické vystoupení je představení zaměřené pro děti.

Kouzelník předvede velmi vtipné představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují.  Skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je vhodné na party, svatby, oslavy narozenin, nebo dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Kouzelník

Podrobnosti o představení

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností. Ta je hnacím motorem kouzelnického programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost naučit se kouzlit jako opravdoví kouzelníci. Vzápětí si to i sami mohou vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti po celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Kouzelník

Na menších akcích, jako jsou narozeninové oslavy, si pak děti mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem i s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a party, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská party, dětské narozeninové party. Je to skvělý dárek pro kluka i holku, při akcích jako je halloween, masopust, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standardně bývá doplněno i p tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Vystoupení kouzelníka Vám můžeme vřele doporučit, protože zaručeně vykouzlí úsměv na tváři Vašich ratolestí. Zároveň si můžete být jisti, že zaujme i dospělé publikum. Svět magie a kouzel je nadčasová zábava pro všechny generace.

Kouzelník

Pole dance

Pole dance neboli tanec na tyči je moderní taneční disciplína, která dohromady spojuje prvky několika tanců jako je balet, valčík, salsa s moderními prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Pole dance je u nás teprve pár let, ale začíná být čím dál více oblíbený. Tímto vystoupením můžete obohatit svůj firemní večírek, svatbu, oslavu či jinou společenskou akci. Taneční studia nabízí několik druhů vystoupení, která jsou profesionální a na úrovni a dokáží se přizpůsobit vašim požadavkům. Vybrat si můžete tématické vystoupení, solo vystoupení, duo na tyči a další…

Vystoupení provádějí zkušené lektorky a po skončení je možnost si pole dance i vyzkoušet. Jde o zábavnou vložku programu, kdy se Vaši hosté budou zcela jistě dobře bavit.

Nabídka show:

 • každá show může být připravena na míru Vaší akce
 • hudba odpovídající žánru Vaší akce
 • show na statické nebo spinové tyči
 • styl vystoupení dle zaměření nebo žánru Vaší akce
 • show nemusí zahrnovat pouze vystoupení na tyči, ale je možné zapojit i diváky.
  A to formou rychlé výuky vybraného diváka z hlediště, který si na tyči vyzkouší pár
  základních triků, může se fotit, soutěžit atd.
 • další z možností je doplnit vystoupení mimo tyč i tancem nebo párovou akrobacií
 • v případě odpovídajícího počasí možnost vystoupit i pod širým nebem
 • možnost vystoupit na živou hudbu (pokud je na akci kapela, domluvit se
  předem na známé skladbě a vystoupit při jejich doprovodu)

Rádi Vám připravíme PoleDance show dle Vašich požadavků.

Cvičenky tancují na vertikální tyči. Získala si velkou spoustu příznivců svojí formou fitness, která zaručuje komplexní zpevnění celého těla a vytvarování těla. Při pravidelných trénincích můžete zpozorovat zpevnění břišních svalů a horní poloviny těla. Pole dance ukáže vaší ženskost, avšak tento sport není pouze pro ženy i spoustu mužů se věnuje tomuto sportu. Existuje několik druhů pole dance, také se liší buď individuálním provedením či tance ve dvou “double “.

zabava-na-svatbu-poledance

zabava-na-party-poledance

Historie

Pole dance má pravděpodobně své kořeny v indickém cvičení s názvem Mallakhamba, který využívá vytrvalosti a síly na dřevěné tyči, která má však širší průměr než standardní pole dancové tyče, jehož vznik se datuje do 12. století.[1]

V roce 1920, v čínském cirkuse využili akrobaté tyče, která podpírala celý stan a byla uprostřed. Z tohoto vystoupení se rozvinul sport podobný pole dancu-Chinese pole, kde mají tanečníci dvě tyče a různě šplhají, přeskakují, drží pózy. Právě z tohoto sportu vychází dnešní podoba pole dancu.

V 80 letech minulého století převážně v Kanadě a USA se tyče z cirkusů přesunuly do striptýzových barů.

V roce 1990 se začalo využívat tyče jako kondičního cvičení a vznikla dnešní podoba pole dance. Od té doby se pole dance stal koníčkem spousta lidí, ale také sportem různých soutěží a mistrovství. Mezinárodní Pole Sport Federation v současné době vede kampaň, jejíž cílem je dostat Pole sport na Olympijské hry v roce 2016.

Pole dance v ČR

Historie pole dance se v České republice datuje pouze pár let nazpět. Tento sport se stal zálibou spíše mladší české generace a to spíše ženského pohlaví, avšak i muži se o tento sport začínají zajímat. Spousta chlapu s níž odklání od názoru, že tyč patří pouze do baru a slouží k striptýzu. A často tento sport také začínají zkoušet a poté provozovat. Pole dance přišel do České republiky v roce 2009, ale první studio, které nabízelo hodiny výuky tance, se otevřelo až v roce 2010 v Praze. Samozřejmě se v Praze nachází největší počet Pole dance studií. Studia se však začala otevírat i v jiných větších městech jako například Brno, Olomouc, Ostrava. Trend pole dance se v současné době přesouvá i do menších měst. Tanečníci se mohou zúčastnit několika soutěží, kde poměří své síly. Nejvyšší česká soutěž je Mistrovství ČR v pole dance, kdy se v červnu 2015 bude konat teprve 4 ročník.

Typy pole dance

Pole dance lze rozřadit do různých kategorií podle stylu provedení.

Pole dance

V kurzech pole dance se naučíte základní chůzi, kroky, otočky, spiny. Následně v pokročilém kurzu různé triky na tyči-sedy, lehy, inverty či jiné akrobatické prvky.

Pole dance je velmi náročný a zdatně vyspělý tanec. Využívají ho zřejmě lehké ženy ale i třeba děti

Pole dance fitness

Tyto kurzy se zaměřují spíše na posílení svalstva potřebné k pole dance a je vhodné pro ty, kteří se rychleji chtějí dostat k náročnějším prvkům na tyči. Převažují zde statické prvky, kdy je potřeba si uvědomit, jak správně zpevnit tělo, samozřejmě se zde setkáte s různými spiny a otočkami.

Pole dance ART

Toto pole dancové odvětví je disciplinárně volnější, dává prostor pro propracování choreografie, ztvárnění příběhů důraz se klade i na použitých kostýmech k tématice.

Pole ART je velice oblíbenou sférou jak u soutěžících tak u divaků

Pole dance light

Jedná se o zlehčenou verzi pole dance, která je vhodná i pro lidi s nadváhou či lidi středního věku či pro lidi, kteří se bojí, že by na normální hodinu neměli. Využívá se zde pomalejšího tempa, kdy si tělo déle zvyká na jiný pohyb. Výuka je zaměřená spíše na taneční kreace než na sílu v rukách.

Pole dance sport

Neliší se mnoho od prostého pole dance, avšak se provozuje na vysoké úrovni a řadí se sem náročnější akrobatické kombinace. Tito tanečníci se účastní různých mistrovství, šampionátů a soutěží. Často zde sestavu vymýšlí choreograf.

Vybavení při pole dance

Tyč

Standardní tyč je vyrobena z oceli, z mosazi, z titanu gold či z chromu, je dutá a je připevněná od podlahy ke stropu. Připevnění ke stropu zajišťuje větší stabilitu, avšak na trhu jsou i přenosné tyče, které nejsou připevněny ke stropu, kterým se říká stage. Průměr tyče je v rozpětí 40-50 mm, tedy 50 mm, 45 mm a 40 mm. Ze začátku se používaly tyče nejtlustší (50 mm), přičemž platí, že čím silnější tyč, tím je lehčí se udržet při tricích na tyči. Horší je to pak s úchopem tyče, kdy spiny mohou být obtížnější. Na soutěžích a u mnoha cvičenců jsou tedy nejrozšířenější tyče s průměrem 45 mm, protože tvoří kompromis mezi nejširší a nejužší.

Vyrábí se i tyče spinové, které se otáčí pomocí kuličkových ložisek, vytváří lepší dynamiku a zvyšují rychlost otáček. V České republice se preferují tyče statické, ale v zahraničí se učí již od začátků na tyčích spinových.

O tyče se musí řádně pečovat, aby se prodloužila jejich životnost, promazávat šroubky, čistit také tyč čisticími prostředky na zrcadla. Teď už se většina tyčí vyrábí jak spinová, tak statická.

Oblečení

Ze začátku stačí krátké leginy či šortky a tričko či tílko. Čím jsou však lekce pokročilejší, tím méně oblečení je potřeba. Na pokročilejších hodinách a při pokročilejších kouskách je potřeba se držet tyče holým tělem či latexem, který neklouže. Proto cvičenky volí většinou sportovní podprsenku a sportovní kalhotky (s nohavičkami). Důležité je sledovat kvalitu oblečení, je-li vhodné pro intenzivní trénink, přece jenom se hodně potíte, tedy často oblečení perete. Nenosí se boty ani ponožky, můžete zvolit například piškoty či jít bosky. Při vystoupeních můžeme vidět i boty na vysokém podpatku a platformě, které dodávají ženskost. Mnoho žen má obavy z toho, že musí ukázat své tělo, ale po pár hodinách uvidíte, že je to přirozené pro tento sport.

Na trhu je již spoustu značek, které se zabývají oblečením pro pole dance. Mezi oblíbené značky patří například Dragonfly či Siluet.

Další pomůcky

Mezi další pomůcky patří například gripy. Přípravky proti klouzání rukou po tyči a pocení. Existuje několik forem jako například forma prášku, který však tyč spíše ničí. Dostává se do spár tyče a ucpává otvory. Další jsou gripy ve formě vosku či gripy, které optimálně zvláční pokožku a ta lépe přilne k tyči. Lze si mazat jen ruce či celé tělo. Další formou je tekutá forma, která se používá výhradně na ruce. Další formou je sprej proti klouzání, který zvláční pokožku a kůže lépe přilne k tyči.

Soutěže ČR

Pole battle league

Je seriál soutěží, kdy dvojice soutěžících bojují o nejlepší umístění v národním i mezinárodním žebříčku, Soutěž vznikla v roce 2012 a už se rozšířila do jiných zemí. Mimo samotné soutěže se zde pořádají i Freestyle battle, kdy soutěžící nejsou vázáni žádnými povinnými prvky a snaží se udělat co největší dojem na porotu a diváky.Cílem Pole Battle League je podpora pole sportu jako takového a vytvoření zdravého soutěžního prostředí, které sportovce motivuje k lepším výkonům. Vystoupení soutěžících hodnotí odborná porota. Soutěžící mají zakázáno vystupovat na vysokých podpatcích, s rukavicemi, s návleky, nesmí promovat vlastní studio, spodní část oblečení musí zakrývat pozadí a vrchní díl musí být ryze sportovního typu.

Mistrovství ČR

Pole battle league

Je seriál soutěží, kdy dvojice soutěžících bojují o nejlepší umístění v národním i mezinárodním žebříčku, Soutěž vznikla v roce 2012 a už se rozšířila do jiných zemí. Mimo samotné soutěže se zde pořádají i Freestyle battle, kdy soutěžící nejsou vázáni žádnými povinnými prvky a snaží se udělat co největší dojem na porotu a diváky.Cílem Pole Battle League je podpora pole sportu jako takového a vytvoření zdravého soutěžního prostředí, které sportovce motivuje k lepším výkonům. Vystoupení soutěžících hodnotí odborná porota. Soutěžící mají zakázáno vystupovat na vysokých podpatcích, s rukavicemi, s návleky, nesmí promovat vlastní studio, spodní část oblečení musí zakrývat pozadí a vrchní díl musí být ryze sportovního typu.

Degustace vína

Degustace vína je luxusní zpestření každé oslavy. Nenásilnou formou zaujmete všechny hosty. Degustace vín bude pro milovníky vína skvělý zážitek. A pevně věříme, že nejen pro ně. Jedná se o rituál, který dodá oslavě vznešený ráz.

Chcete-li své hosty skutečně překvapit,

sestavte si svou vlastní svatební degustaci vína. Degustovat se dá každé kvalitní víno. Vynikající bílá a červená vína, šumivá vína i champagne. Můžete si vybrat jaké druhy vín chcete degustovat. Od domácích vín, kde samozřejmě dominuje produkce z vinařské oblasti na jižní moravě. Z evropských vín jsou nejuznávanějšími vína z produkce jižních států jako je Itálie, Chorvatsko nebo Řecko. A samozřejmě vína Francouzská, kde kromě tradičních druhů jako Chardonnay nebo Savignon, lze udělat i ochutnávku zaměřenou na šumivá vína. Pro všechny kdo mají rádi sladší vína, se nabízí ochutnávka vín jihoamerických.

Degustace vína

Sami si zvolíte a sestavíte, co chcete degustovat a pro kolik lidí se degustace bude dělat. Doba trvání je dle domluvy a počtu hostů. Degustace je vedena profesionálem, který Vás a vaše hosty seznámí s kvalitními víny. Dozvíte se i další zajímavosti o pěstování, sklizni a výrobě vína.

Firmy, které degustace provádějí, samozřejmě zajistí veškeré potřebné vybavení. Degustace bude pro Vaše hosty příjemným zpestřením svatebního dne, kdy si na své přijdou jejich chuťové buňky.

Degustace vína

Existují dva druhy degustace vín. Volná degustace, kdy ochutnáváte vámi vybraná vína bez výkladu vinaře/sommeliéra. Druhým typem je řízená degustace s výkladem. Jako zážitek na svatbu samozřejmě doporučujeme  degustaci řízenou.

Zkušený sommeliér, který degustaci vede, vás s víny seznámí a naučí, jak správně degustovat. Dostanete informace, z jaké oblasti víno pochází, jak se vyrábí, při jaké teplotě víno skladovat. Samozřejmě budou zodpovězeny všechny vaše otázky. Připravte  se na několik podmínek správné degustace.  Před degustací, nebo v jejím průběhu, nesmíte kouřit, pít kávu nebo jíst ostrá jídla.

Mělo by se též dodržet správné pořadí degustace. S ochutnávkou byste měli začít u vín suchých, následuje polosuché, polosladké, sladké, případně šumivá vína.

Váš sommeliér vám vysvětlí, jak víno správně degustovat.

Dopřejte sobě i všem svatebčanům tento skvělý vinný zážitek, určitě nebudete litovat!

Degustace vína

 

Orientační cena pro 33osob 6vzorku na hlavu, sklo, sommelier, program na 2hodiny 15 500,- komplet

Karikaturista

Člověk se rád směje. Člověk se totiž potřebuje smát. Francouzský spisovatel Victor Hugo řekl, že „smích je jako sluneční světlo, které vyhání zimu z lidské tváře.“ A biblický král Šalomoun k tomu pravdivě dodal: „Všechno má svůj čas. Je čas plakat a čas se smát, čas naříkat a čas tančit.“ Smích podle lékařů odbourává stres a snižuje hladinu kortizolu, který je produkován nadledvinkami ve stresových chvílích. Díky smíchu se do těla dostávají prospěšné hormony jako jsou endorfin, serotonin, oxytocin a také protein BDNF. Smích navíc zlepšuje imunitu pomocí stimulace lymfocytů a snižuje pravděpodobnost Alzheimerovy choroby a schizofrenie.

Karikaturista

Firemní oslava sama o sobě je radostným dnem. Ale nemusí jít jen o firemní. Zkuste dopřát jakékoli vaší party, nejen té firemní, trochu netradičního koření. Rozesmějte všechny hosty. Zábava na party se může stát nezapomenutelným zážitkem.

Jedním z výjimečných způsobů pobavení je karikatura. Věděli jste, že pravděpodobně první historickou karikaturou byla ilustrace napodobeniny bájného Ezopa, která se objevila v díle německého tiskaře z Ulmu Johanna Zeinera Vita et fabulae v roce 1476? V českých zemí je pak za nejstarší karikaturu považováno dílo Thomase Kirchmeyera Tragedy nová Pammachius jméno mající, vytištěná tiskařem Jobstem Gutknechtem v roce 1546.

Karikaturista

Jedinečný zážitek

Zábava na oslavu v podobě profesionálního umělce, kterým karikaturista bezpochyby je, udělá z vaší party jedinečný zážitek. Taková povedená karikatura se dá věnovat jako dárek, který získává na hodnotě. Je to věc, kterou si člověk rád vystaví ve svém bytě nebo pokoji. Pokud si necháte karikaturu zpracovat v digitální podobě, můžete ji zároveň využívat například na hlavičku svých dopisů jako jakýsi osobní brand neboli značku. Věřte tomu nebo ne, ale karikatura je opravdu netradiční, a přitom velmi luxusní dárek.

Pokud na svou svatbu nebo oslavu pozvete kombinaci DJ a profesionálního karikaturistu k tomu, buďte si jistí, že na takové setkání vaši

Karikaturista

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Svítící taneční parket

Představte si, že můžete mít na party taneční parket podle svého přání. Nevěříte? Je to opravdu možné. Mezi novinky na trhu patří například osvětlené LED taneční parkety, které dokážou proměnit vaši událost jako je firemní večírek nebo narozeninová oslava v nezapomenutelný zážitek. Že by toto obyčejný parket nedokázal? A máte pravdu. Obyčejný ne, ale ten zvláštní a jedinečný určitě ano. V čem spočívá ta výjimečnost? Faktorů je hned několik. Originální nápad, perfektní provedení a k tomu skvělý servis. A k tomu všem ten wow efekt.

Taneční parket na svatbě

Pokud se zrovna pouštíte do organizace firemní party, jistě také přemýšlíte nad tím, jakou zábavu a doprovodný program pro hosty zorganizovat. Taková akce se neobejde bez pořádné hudby a tance. Tanec se neobejde bez skvělého tanečního parketu. Věděli jste, že pokud vaše vysněné místo nedisponuje tanečním parketem, můžete si jej jednoduše objednat? A že těch variant je více než jedna. Na trhu je hned několik tanečních parketů, které můžou být na vaší akci. Pro skvělý wow efekt jsou zde podsvícené LED světly, díky kterým bude tanečný prostor snadno a jasně zvýrazněný. Hosté si tak užijí taneční zábavu naplno.

Dokonalý taneční parket na vaší svatbě

LED taneční parket a jeho výhody

Další velikou výhodou je, že velikost parketu se přizpůsobí přesně vašim potřebám. Dodává se na metry čtvereční, proto si můžete zvolit velikost i tvar, jak budete potřebovat. Mezi další kladné vlastnosti patří i to, že nedosahuje výšky ani 3 centimetrů, tudíž žádný velký schod nebo přechod mezi klasickou podlahou a tou taneční vás nečeká.

Dokonalý taneční parket na vaší svatbě (3)

Počítejte s tím, že část parketu může zabrat DJ nebo kapela, proto mějte velikost řádně propočítanou. Pokud se rozhodnete pro takovouto službu, dodávku a montáž parketu dle požadavků, vybírejte pozorně mezi osvědčenými dodavateli a dejte především na reference, které jsou nejlepší vizitkou. Za sebe můžeme doporučit například www.klevents.cz. Především pro jejich profesionalitu. Svoji práci dělají opravdu s nadšením a precizností. S rezervací termínu neváhejte, již teď se na svatební sezónu 2022 vše pomalu plní.

Další zábava na svatbu zde:

Capoeira Show

Capoeira Show je strhující představení, které v sobě spojuje jedinečnou kombinaci bojového umění, tanečních a akrobatických prvků, doplněných identickou hudbou a zpěvem. Toto úchvatné představení zaujme na jakémkoliv firemním či rodinném večírku. Základem je takzvané jogo, což tanec ve dvojicích s bojovými prvky. Nechybí ani ukázka bojových duelů a akrobatická exhibice. Divácky vděčné je i vystoupení s tyčemi zvané Maculelé, což je simulace nácviku boje s mačetami.

Při atraktivním představení Capoeira Show nesmí chybět ani autentický zpěv za doprovodu originálních brazilských hudebních nástrojůjako je berimbau, madeiro nebo atabague. To dodává vystoupení báječný nádech exotiky a jedinečnosti. Pokud chcete hosty ještě více vtáhnout do děje, lze je přímo zapojit do nácviku Capoeiry.

Historie Capoeiry

Capoeira je obecně známá jako brazilské bojové umění, ale není to tak docela pravda. Její kořeny pochází z africké Angoly, odkud byli unášeni otroci. Capoeira původně sloužila jako obrana beze zbraní proti lupičům či násilníkům. Její kolébkou byl brazilský stát Bahia, což je převážně zemědělská oblast, kde dříve pracovalo velké množství afrických otroků. Vládnoucí třídou byla tvrdě potlačovaná, přesto si udržela mezi otroky oblibu a uchovala se i pro budoucí generace.

Od roku 1972 se Capoiera stala uznávaným bojovým uměním, které se stalo druhým nejpopulárnějším sportem Brazílie, hned za nedostižným fotbalem. Z Brazílie pak expandovala do celého světa, kde si našla velké množství fanoušků i aktivních sportovců.

Závěrem

Ač je Capoeira moderním bojovým uměním, nese si v sobě značné množství tradic a kulturního dědictví. Při vystoupení nechybí barvy, zpěv i originální hudba mísící se s bojovým uměním. To dodává  Capoeira Show punc jedinečnosti a všichni diváci si odnesou skvělý zážitek. Již mnohokrát se stalo, že toto představení bylo inspirací pro mnohé diváky. Ty pak začali Capoieru aktivně provozovat. Nyní máte skvělou možnost zažít tuto show na vlastní kůži, a možná se sami stanete aktivními sportovci, provozující toto legendární bojové umění rozvíjející jak fyzickou, tak i duševní stránku osobnosti.

 

Přehled všech vystoupení na Vaši svatbu zde:

FOTOKOUTEK

Fotokoutek FunBox

V poslední době se s fotokoutky doslova roztrhl pytel. Fotobedna nebo také fotobox  se staly velice oblíbenou formou zábavy na společenských akcích všeho druhu. Fotobedna  pobaví všechny věkové kategorie. Perfektně se hodí na svatby, firemní večírky, eventy, narozeninové oslavy, dětské dny, sportovní či jiné soukromé akce. Vaši hosté si při fotografování užijí spoustu legrace a navíc si odnesou i malý dárek v podobě vytištěné fotografie.

Z čeho se Fotokoutek FunBox skládá

Fotokoutek se skládá z bedny, ve které je uložen počítač s tiskárnou a fotoaparátem. Je postaven na pevné konstrukci a jeho součástí je zelené klíčovací plátno, kvalitní osvětlení a samozřejmě nesmí chybět ani vtipné rekvizity. Fotokoutek FunBox jsme navrhli tak, aby perfektně zapadl na jakýkoliv typ akce. Hlavní část fotokoutku – bedna – je zhotovena ze smrkového dřeva a přetřena bílým olejem. Přední a zadní část je osazena černým leským sklem, které bylo zhotoveno na zakázku. Na zadní straně je zlatým písmem vytištěno logo firmy. Kombinace dřeva a lesklého skla působí velice elegantně a moderně. Fotokoutek je postaven na jednoduché kovové trojnožce černé barvy. Na trojnožku jsme nechali zhotovit na míru dělané bílé a černé látky, které dodávají kovové konstrukci luxusnější vzhled a na pohled vypadají velice pěkně. Dle typu akci se látky dají měnit. Bílá se například hodí na svatby. Velkou výhodou je také to, že se dá látka podsvítit ledparem. To vše dodává našemu fotokoutku nezaměnitelný vzhled.

Neomezené možnosti pozadí a hromada vtipných rekvizit

Fotokoutek FunBox má za sebou stovky svateb, eventů, firemních večírků, oslav. Za tu dobu jsme nastřádali obrovské množství rekvizit na různá témata.  Rekvizity jsme připravovali např. na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Halloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty a mnoho dalšího. Samozřejmě jsme vybaveni i na dětské narozeninové oslavy a dny. Pokud budete pořád večírek na konkrétní téma, potřebné rekvizity Vám zajistíme.

Vybírat si můžete z 50ti druhů pozadí. V naší sbírce naleznete pozadí tématická, ale například i filmová. Pro ty, kteří by si nevybrali nebo mají svůj vlastní návrh, dokážeme díky našim šikovným grafikům zhotovit takové pozadí, které bude přesně odpovídat Vašim přáním a představám.

Rychlý tisk fotografií přímo na místě

Díky zabudované profesionální tiskárně Canon budete své fotografie během několika vteřin držet v ruce. Rychlost tisku je 20s/foto. Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale na základě Vašich požadavků jsme schopni zhotovit i jiný rozměr. Fotografie lze sdílet i v elektronické podobě.

A jak to vše funguje?

Celková obsluha fotokoutku je velmi jednoduchá. Náš proškolený personál Vám vše rád vysvětlí a po celou dobu je Vám plně k dispozici. Na obrazovce fotokoutku si vyberete pozadí, které se Vám líbí. Poté se vyzdobíte parukou či pirátským kloboukem, nasadíte vtipné brýle, na hlavu natáhnete rohy, do rukou vezmete vidle, stoupnete si před zelené klíčovací plátno, vykouzlíte na tváři úsměv a originální fotografie je na světě. A navíc se u samotného fotografování od srdce zasmějete 

Fotokoutek FunBox je zábava, která se hodí na všechny typy akcí. Fotobox je vhodný pro všechny věkové kategorii a navíc si Vaši hosté odnesou krásnou vzpomínku v podobě vytištěné fotografie. Jako bonus nabízíme Fotokoutek FunBox v kombinaci s naším svatebním DJ za zvýhodněnou cenu.

Neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou, na emaily odpovídáme maximálně do 48h.

Více se dozvíte na našich stránkách https://fotokoutekfunbox.cz ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vystoupení se psy

Vystoupení se psy

Pořádáte soukromou nebo firemní akci, maturitní ples, svatbu či dětský den a hledáte strhující originální vystoupení? Pak jste správně na našich stránkách. Nabízíme profesionální vystoupení se psy, které zaujme publikum jakéhokoliv věku.

Náš portál spolupracuje s Alenou Smolíkovou, nejlepší českou chovatelkou zabývající freestyledogs. Alena je držitelkou mnoha úspěchů a ocenění. Zaujme zejména to, že je mistryně Evropy ve dvou různých disciplínách Dogdancing a Dogsfrisbee. Popis těchto disciplín najdete níže v tomto blogu.

Alena se zapsala do podvědomí i srdcí široké veřejnosti díky účasti v talentových soutěží. V roce 2010 se účastnila soutěže Talentmania na TV Nova a v roce 2013 soutěže Česko-Slovensko má talent. V obou případech obsadila fantastické druhé místo mezi několika tisíci uchazeči. Její vystoupení dojme i pobaví takřka každého, kdo její vystoupení vzhlédne.

Originální psí show

DOGDANCING: Dogdancing, neboli tanec se psem, je atraktivní vystoupení, při kterém člověk se psem předvádí různé cviky do rytmu hudby. Vystoupení je vhodné pro všechny hromadné akce.

DOGFRISBEE: Dogfrisbee je dynamické a efektní vystoupení s létajícími talíři a psem za doprovodu hudby. Vystoupení je vhodné především na venkovní akce, kde je dostatek prostoru.

Délka jednoho fyzicky velmi náročného vystoupení je cca 4 minuty. Řád na ochranu zvířat ani delší vystoupení s jedním psem nepovoluje. Pokud budete chtít vystoupení delší, je možné udělat více vstupů, každý s jiným psem.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek Funbox

Degustace rumů

Degustace rumů

Degustace rumů je skvělý zážitek pro všechny labužníky. Vychutnejte si ty nejkvalitnější rumy, které oblaží Vaše chuťové buňky. Po této ochutnávce lahodných moků se rozproudí zábava na Vaší svatební hostině na plné obrátky.

Firmy, které degustace zajišťují, Vám samozřejmě poskytnou veškeré potřebné vybavení. Degustace pro vaše hosty bude určitě neobyčejný zážitek. Degustace probíhají pod vedením zkušených barmanů a odborníků, kteří se ve vybraných destilátech opravdu vyznají.

Všeobecně je známo, že rum je destilát vyráběný z cukrové třtiny. Při rumové degustaci se dozvíte mnohem více o výrobě, historii a specifických chutích rumů z jednotlivých území, kde se vyrábějí. Obecně lze říci, že nejkvalitnější rumy pochází z Karibské oblasti. Kromě Kuby, která napadne každého okamžitě, to jsou Dominikánská republika, Jamajka, Guatemala, Guyana, Martinik, Barbados. Že kvalitním rumům holduje i nejslavnější rodačka z Barbadosu, popová diva Rihanna, na to si můžete vsadit.

Na výběr máte řízené degustace s výkladem, které jsou pro zhruba třicet hostů. Trvají asi hodinu a ochutnáte při nich 5 až 7 vzorků kvalitních rumů. Případně můžete využít neřízené degustace, kdy počet hostů je bez omezení a lidé dostávají vzorky průběhu celé svatby na mobilním baru. Rozhodně doporučujeme degustaci řízenou, která má tu správnou atmosféru. A dopřeje ochutnávce honosnost objevení výjimečných chutí a vůní těch nejkvalitnějších rumů. Rozhodně i informace, které získáte, Vás zaujmou. Po degustaci Vám bude jasné, proč mají labužníci, nejčastěji používané rumy jako Havana club nebo Captain Morgan, za „patoky“.

Degustace lze konat i u dalších ušlechtilých destilátů jako je Brandy, Whiskey, Bourboun nebo koňak. Nicméně pro svoji rozmanitost aroma nejlepších rumů, je tato degustace nejoblíbenější.

Degustace Vína

Fotokoutek Funbox

Párová akrobacie

Párová akrobacie je disciplína, která stojí na pomezí umění a sportu a popírá všechny zákony gravitace. Akrobaté kombinují jednotlivé prvky jógy, gymnastiky, akrobacie a tance za doprovodu hudby. Nejedná se však o další řadové číslo založené na síle a flexibilitě, nýbrž o dech beroucí vystoupení, které vyžaduje dokonalou sehranost a vzájemnou důvěru akrobatů.  Spolupracujeme s několikanásobnými mistry České republiky, kteří se mimo jiné účastní i řady mezinárodních a světových šampionátů. Je možné si objednat vystoupení o délce přibližně 4-8 minut či uspořádat skupinový workshop pro veřejnost, vše záleží na Vašich představách. Doplňte Vaši akci o párovou akrobacii a dopřejte svým hostům tento ojedinělý zážitek.

 • vytvoříme choreografii na míru dle Vašeho přání
 • kombinujeme jednotlivá vystoupení s dalšími uměleckými disciplínami, např. šálová akrobacie, light show, akrobatická gymnastika atd.
 • dodáme vystoupení do indoorového i outdoorového prostředí
 • zorganizujeme workshopy v rámci Vašeho doprovodného programu
 • zajišťujeme jak jednotlivá vystoupení, tak dramaturgii celých akcí

Párová akrobacie je vynikající představení, které je možné uskutečnit jak uvnitř, tak i ve venkovních prostorech. Toto vystoupení můžeme rozhodně doporučit.

PUB kvíz

Pub kvíz neboli hospodský kvíz pochází ze 70tých let minulého století. Vznikl ve starobylé Anglii. Odtud pochází originální anglický název  Pubquiz. Z Anglie se hra rozšířila do celého světa a stala se velmi populární na všech kontinentech.

Pub kvíz je vědomostní týmová hra s širokospektrým okruhem otázek, ze kterých si každý vybere okruh témat, kde může zabodovat. Pokud dáte ve skupince hlavy dohromady, většinou se doberete ke správné odpovědi. Výhodné je mít ve skupině členy s různými zájmy. Tím zvýšíte možnost úspěchu.

Pub kvíz

Pub kvíz se hraje v restauračních zařízeních, či kdekoliv jinde. Můžete jím zabavit i větší množství účastníků, proto se jeví jako ideální forma zábavy na firemní party. Kvíz se skládá z 5 kol po 10 otázkách. Po každém kole následuje vyhodnocení.

Užijte si zábavu známou z TV pořadů, ve své hospůdce s partou přátel !

Body zorbing

Body zorbing je zábava na svatbu, firemní párty i soukromý večírek pro větší kolektivy. Účastníci musí mít týmového ducha a sportovní nadání.

Hrajete rádi fotbal? A co vyzkoušet netradiční hru, kdy každý z hráčů bude umístěn do naší ochranné koule.  Tím, že Vás chrání a kryje nafouknutá koule, tento zápas dostává úplně nový rozměr. Vaše nohy zůstávají volné pro svobodný pohyb a přesné přihrávky či střely. Od pasu nahoru jste chráněni zorbingovou koulí. Hrozba úrazu se tím omezí na minimum. Žádný pád, Vás už nebude bolet. Můžete vrážet do svých protivníků a jít bezhlavě vpřed.

zabava-na-svatbu-bodyzorbing

Výsledek nebude podstatný. Jistota je, že si hru řádně užijete a dostanete tu správnou žízeň na večerní dohrávku svatební oslavy nebo firemní akce. Pro inspiraci se můžete podívat jak takové utkání probíhá zde. Fotbal rozhodně není jediná forma využití co Body zorbing nabízí. Populární jsou závody v koulích nebo sumo zápas. Ale her a soutěží s tímto báječným doplňkem, můžete vymyslet nepřeberné množství. Fantazii se meze nekladou. Záleží, jen na Vás.

Tento druh zábavy je pro každého, komu je více než pět let a má sportovně naladěného ducha. Nejen , že se skvěle pobavíte, ale zaručeně i spálíte přebytečné kalorie. Nikdo kdo na našich akcích vyzkoušel tuto atrakci, nelitoval. Velkou výhodou je zapojení takřka celého kolektivu.

Nebojte se využít i dalších možností, které obohatí Vaší akci :

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Písečná show

Písečná show

Písečná show je v angličtině nazývaná SAND ART. Čili doslovný překlad by zněl písečné umění. Což by si asi každý vyložil po svém. Ale o umění se vskutku jedná. Jde o malbu pomocí písku. Je to jedna z nejkrásnějších show pro vaši akci, večírek, narozeninovou oslavu, svatbu atd. ​SAND ART show bude pro Vás a Vaše hosty uměleckým zážitkem, na který nezapomenete!

SAND ART je jedna z nových forem umění. Proto se jí věnuje nová nastupující generace mladých umělců. Celá show je velmi působivá a dynamická. Diváci sledují s němým údivem vznik krásného uměleckého díla. Vše vzniká jen za pomoci písku a šikovných rukou umělce. Vaše svatební oslava najednou získá romantický nádech.

Jak SAND ART SHOW vypadá? Umělec pro Vás vytvoří jedinečný příběh pískem s pomocí speciálně podsvíceného stolu. Celý proces diváci sledují na velké obrazovce. Velkou výhodou této Show, je že umělec vytvoří v písku obraz na téma, jaké si budete přát. Proto se písečná show jeví jako ideální vystoupení, které je opravdu originální. Celá show obvykle trvá kolem 15 minut a je doprovázena scénickou hudbou.

Možná už jste viděli písečnou show naživo nebo v TV. Objevila se, například v mnoha talentových soutěžích. Každopádně kdo show viděl, potvrdí, že se jedná o úžasný inspirativní zážitek, který stojí za to vidět.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Saxofonista na Vaši svatbu

Electro show s blesky

Electro show s blesky zajistí, že firemní akce či večírek může opravdu jiskřit! Pokud považujete ohňostroje za již přežitou  show, vyzkoušejte naší electro show. Své hosty překvapíte skvělou a dynamickou podívanou s dech beroucími světelnými efekty.

Naši kouzelníci s blesky nabízí úžasné vystoupení postavené na základě zkrocení elektřiny dle principu Teslova transformátoru, který slouží k získávání velmi vysokých elektrických napětí. Ve svém představení skloubí netradiční umění s fyzikou a vy tak odejdete s jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.

Na vlastní uši uslyšíte zpívající cívku a přesvědčíte se, že elektřina nemusí být jen vidět, ale také slyšet. Budete zavřeni do Faradayovy klece, kde si velmi zblízka prohlédnete silné elektrické výboje. Můžete vidět zkrocení bleskostroje Faradayovým rytířem, který mu bude čelit v nerezové zbroji. Představí se Vám mystický kouzelník Ohm, který dokáže zkrotit a ovládat blesky a elektrické výboje. V nabídce pro Vás máme také scénické vystoupení, kde proti sobě bude bojovat Faradayův rytíř a kouzelník Ohm v souboji, při kterém půjde doslova o život. Máme pro Vás zařízení, kde se Vám díky elektrostatickým efektům budou doslova ježit vlasy na hlavě.

Můžeme Vám na Vaši akci zapůjčit také různé generátory, transformátory, kyvadla a jiné podobné hračky, které Vám budou demonstrovat fyzikální zákony a jejich zvláštnosti a zajímavosti. Tuto jedinečnou show si rozhodně nenechte ujít. Electro show s blesky Vám vřele doporučejeme.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Light show

Autodráhy

Autodráhy jsou zábavou pro dospělé i dětské nadšence. Přeneste se z dob Vašeho dětství do skutečné automobilové soutěže! Staňte se  opravdovým závodníkem.

Téměř každý malý kluk si hrál s autíčky nebo vyzkoušel opravdovou autodráhu. Ale pozor, už zdaleka neplatí, že závody aut jsou doménou pouze mužů. I v reálných automobilových soutěžích se objevuje stále více žen. A to jak v rallye, tak na závodních okruzích. Úměrně tomu stoupá zájem mladých dam o autíčka, které i u nich porážejí panenky. Navíc motosport, jako jeden z mála nerozlišuje mužské a ženské kategorie. Přesto, samozřejmě muži výrazně převládají ve všech způsobech závodů aut.

S nástupem počítačového věku, se stále větší počet milovníků rychlosti, přesunula před monitory. Ve větší formě lze využít sportovní simulátory, které Vám nabízíme také. Ale reálné autíčka, prostě mají své nezaměnitelné kouzlo. Vždyt´se do monitorů, tabletů či displejů chytrých telefonů díváme po většinu dne. Proto si užijete spoustu opravdové legrace při soupeření s kamarády, kdy skutečné autíčko vyletí z dráhy.

Samozřejmě i autodráhy prodělaly svůj vývoj. Jsou stále dokonalejší a snadněji ovladatelné. K dispozici máme několik okruhů s rovinkami, zatáčkami i mosty. Dráhu lze umístit v exteriéru i interiéru. Autíčka můžete ovládat bezdrátově pomocí našich Ipadů nebo ovladačů. Se závody na autodráze získáte výbornou zábavu po celý průběh Vaší svatební oslavy. Můžete udělat turnaj, do kterého zapojíte všechny hosty.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

 

Sportovní simulátory

Sportovní simulátory naplní Vaše sny stát se třeba pilotem letadla, závodníkem formule 1 nebo  profesionálním hráčem golfu. Naše simulátory Vám umožní stát se alespoň na chvíli tím čím toužíte být!

Sportovní simulátory a jejich využití

Pokud Vás baví řízení, stačí sednout kokpitu a pomocí projekce si užívat Vaší cestu. Můžeme Vám nabídnout simulátory z těchto oblastí: letecký simulátor, závodní simulátor, rallye simulátor, retro simulátor Ferrrari a NASCAR simulátor. Velké panoramatické obrazovky Vás přenesou do zvoleného prostředí takovým způsobem, že nebudete vědět, zda se jedná o realitu či fikci. Sedačky jsou vybaveny plně pohyblivým systémem, zcela reálně tedy cítíte všechny změny, co se stanou ve Vaší jízdě či letu. Součástí výbavy je zvukový systém JBL professional sound pro skutečný řev motoru. Samozřejmostí je nastavitelnost režimu pro děti či dospělé.

Na tyto hry nepotřebujete vůbec žádné ovladače! Chcete si zkusit zajezdit na skateboardu? Není vůbec žádný problém. Náš skateboard má čtyři senzory pro správné ovládání a na velké obrazovce před Vámi se objevuje Vaše dráha. Stačí jen vyrazit!

V rámci technologie Kinect si pomocí pohybových senzorů můžete zahrát také golf, zajezdit si na snowboardu nebo si zalyžovat. Sportování s Kinectem je snadné a bude bavit opravdu každého. Na Vaší akci Vás čeká spousta pohybu a povzbuzování od Vašich přátel.

Hudební a taneční simulátory

Rozjeďte hudební a taneční zábavu ve velkém stylu! Na Vaší svatbu, party či večírek Vám zajistíme kompletní video a audio techniku pro karaoke party. Stačí jen vzít do ruky mikrofon a začít zpívat. Pokud byste zapomněli text, není vůbec žádný problém. Tento se objevuje celou dobu na obrazovce před Vámi.

Pokud Vás neláká zpěv, ale přáli jste si být například DJem, umíme Vám zajistit mixážní pult DJ Hero. Nebojte se, nejedná se o složitou profesionální DJskou techniku. Ovládání je velice intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Velké obrazovky Vás navedou tím správným směrem, jak pult ovládat, abyste rozproudili Vaší party!

Pro Vás a Vaše hosty máme k zapůjčení virtuální realitu, kde s kytarou v ruce můžete rozjet svůj velký koncert ve stylu Queen, Metallicy nebo Beatles. Nestačí Vám jen jedna kytara, ale přáli byste si založit opravdovou kapelu? To také není žádný problém. K půjčení máme vybavení, které podporuje zpěv až tří zpěváků najednou, které mohou doprovázet dva kytaristé a jeden bubeník.

Láká Vás raději zábava ve formě tance? můžete se pomocí virtuální reality přenést do tanečního studia, nebo se stát zumba instruktorem. Čidla budou snímat pohyby Vašich paží, které se následně přenesou na obrazovky s vysokým rozlišením. Naše taneční podložky v kombinaci s čidly navedou Vaše kroky a udělají z Vás tanečního mistra či fitness profíka. Kromě toho, že se parádně pobavíte, si také skvěle zasportujete a protáhnete tělo.

Ovládání u všech nástrojů je velice intuitivní a jednoduché. Nemusíte se tedy bát, že by ho kdokoliv z Vás nezvládl. Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si simulátory dle Vašich snů a přání. Jedná se o zábavu pro děti i dospělé. Na své si přijdou nejen hlavní aktéři, ale i diváci, kteří budou všechny účastníky zábavy jistě velmi vydatně povzbuzovat.

Fotokoutek

Laserová střelnice

Fotbal pro dva s projekcí

Fotbal pro dva s projekcí

Fotbal pro dva je zábavná hra plná napětí a reálného soutěžení. Hraje se za pomoci projektoru, plátna a interaktivního fotbalového míče. Je ideální pro všechny fotbalové fanoušky. Ale záliba pro fotbal není podmínkou. Stačí mít sportovního ducha a smysl pro soutěživost.

 Na zeď či plátno je promítáno hrací plátno simulující fotbalové hřiště. Jeho velikost se dá přizpůsobit velikosti podkladového povrchu. Pomocí stínů odrážíte interaktivní fotbalový hrací míč.  Snažíte zasáhnout soupeřovu branku a zároveň ubránit tu svojí. Kdo dá více gólů v určeném časovém limitu, ten vyhrál! Stíny způsobujete vlastní rukou nebo nohou, kdy odrážíte interaktivní fotbalový míč. Na rozdíl od skutečného fotbalu, se v této hře nehraje na auty. Interaktivní míč se odráží od čar, jako kdyby byly virtuálním mantinelem. Hra spíš připomíná první jednoduché počítačové hry, kdy se odrážela kulička. Zábavným aspektem je, že míč odrážíte svým skutečným sportovním výkonem. Navíc jej musíte trefit tak abyste dal protihráči gól.

Fotbalové hřiště slouží spíše jako kulisa pro tuto zábavnou hru. Nemusíte nic vědět o fotbalových pravidlech nebo taktice. Proto je hra vhodná jak pro muže i ženy. Dobře se u ní pobaví i ti, které sport v jeho vrcholové podobě vůbec nezajímá.

Atrakce je vhodná na sportovní akce, dětské či rodinné dny, na oslavy narozenin nebo svatby. Turnaj mezi hráči může probíhat po celý průběh Vaší oslavy.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Laserová střelnice

Laserová střelnice je bezpečná zábava pro všechny věkové kategorie. Naučte se střílet jako na skutečné střelnici, střelbou laserovým paprskem. Můžete si vybrat několik druhů terčů nebo virtuálních cílů, na které budete střílet. Ke střelbě používáte kopie skutečných zbraní. Proto je prožitek s laserové střelnice naprosto shodní s realitou.

Také jste jako malí milovali, když do Vašeho města přijela pouť? Neodmyslitelnou součástí každé takové pouti byla střelnice, kde jste mohli vystřelit papírovou růži nebo nějakého toho plyšáka. Naše střelnice Vám tyto okamžiky připomene. Oproti klasické pouťové střelnici je však mnohem bezpečnější, střílí se totiž laserem! Na videoprojekci si můžete navolit různé typy her. Od střelby na terče jako na klasické střelnici až po střelbu na pohyblivé terče v různých prostředích. Mezi oblíbené patří hra na kovboje, hon na zvěř nebo na divoké kachny. Střelci jistě ocení i střelbu na hliněné holuby, která evokuje atmosféru skutečných střeleckých soutěží.  Za pomoci laserové pistole či pušky sestřelujete vybrané cíle. Pro děti je připravená hra rybičky, které chráníte před zlými kraby.

 Laserová střelnice se hodí do interiéru. Potřebuje cca 25m2. Není problém jí použít i při venkovních aktivitách. Střelnici Vám přivezeme i včetně stanu.  Tato atrakce dokáže zabavit několik hráčů současně. Soutěžit mohou proti sobě i skupiny. Atrakce je tedy vhodná kromě svatby i na firemní party či teambuilding.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Dojení krávy

Dojení krávy nebo také recesistické dojení býka je zábava pro dospělé. Simuluje skutečné dojení opravdové krávy takřka dokonale. Ne nemusíte se bát, kráva není živá. Její velikost, ale odpovídá realitě. Technika dojení je stejná, jako byste dojili živou krávu. Oproti skutečnosti dojíte vodu, nikoliv mléko. To z čistě ekonomických důvodů.

Dojili jste někdy krávu? K tomu, abyste to zvládli, potřebujete určitou zručnost a praxi. Vsadíme se s Vámi, že s touto činností, kterou v dřívějších dobách zvládl vykonávat skoro každý, přišel do styku jen málokdo z Vás. Naše umělá kravička v životní velikosti se na Vaší akci postará o velmi neotřelou zábavu a způsobí velké pozdvižení. Soutěží proti sobě vždy dvě osoby, které za mnohdy hlasitého povzbuzování publika, musí pomoci šikovných hmatů přijít na to, jak nadojit z kravičky co nejvíce tekutiny. Obvykle je použita voda, kde její nadojené množství se pak přeměří v odměrných válcích. Tato atrakce se hodí nejen na dětské oslavy, ale také na firemní večírek či party různého druhu.

Tato atrakce je velmi zábavná. Nejlepší výkony se na konci večera vyhlásí. Při této atrakci se postupně mohou zapojit všichni hosté. Každý kdo tuto atrakci vyzkouší, si odnese nezapomenutelný zážitek.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Virtuální realita

Virtuální realita (VR) je technologie umožňující uživateli ocitnout se v simulovaném prostředí, ideálně doprovázené jeho interakcí s ním. Technologie virtuální reality vytvářejí iluzi skutečného světa (např. při výcviku boje, pilotování, lékařství), nebo fiktivního světa počítačových her.

Jde o vytváření zejména vizuálního, někdy sluchového, hmatového či jiného zážitku budícího subjektivní dojem skutečnosti pomocí různých zařízení připojeným k výpočetní jednotce, která realistické vjemy pro uživatele generuje. Běžně se jedná o stereoskopické zobrazovací zařízení v podobě náhlavní soupravy, volitelně s jedním či několika periferiemi obsahujícími senzory pro snímání jejich pozice. Tyto slouží zejména pro interakci s virtuálním prostředím (ovladače) nebo odhadu a vizualizaci pózy uživatele (senzory pro snímání pohybu).

Virtuální realita – jak vlastně funguje?

Hlavním principem vytváření virtuální reality je stereoskopické zobrazování, tj. vytváření různých vjemů pro každé oko, navozující iluzi skutečného trojrozměrného prostředí. Toho se dosahuje několika hlavními způsoby:

 1. Pomocí tzv. shutter glasses, které střídavě velkou rychlostí zatmívají levé a pravé oko v synchronizaci se zobrazením na monitoru. Každý např. lichý rámeček (frame) na obrazovce je synchronizován s levým okem a každý sudý s pravým. Při dostatečné opakovací frekvenci vzniká dojem prostorového vidění.
 2. Využitím filtrace barev, kde speciální brýle mají na každém skle jiný barevný filtr vždy v páru vzájemně doplňkových barev – nejběžněji v kombinaci červená a azurová. Na obrazovce se vytvoří obraz, jehož pohled určený pro levé oko je tvořen z odstínů modré barvy, pro oko pravé pak z odstínů červené barvy. Tyto dva obrazy se proloží přes sebe tak, aby se překrývaly v místech viděných oběma očima.
 3. Zobrazováním různých pohledů na dva displeje, kde každý je umístěn před jedno. V současnosti je toto nejpoužívanější způsob vytváření virtuální reality a to v náhlavních displejích.
 4. Nasazením speciální soupravy bez zobrazovacího zařízení, do které se horizontálně umístí chytrý mobilní telefon, jehož displej bude zobrazovat na každé polovině jiný obraz pro každé oko a bude vhodně zakryt, aby byla projekce věrohodná. Toto řešení je horší co se týče věrohodnosti a výkonu, je ovšem velmi cenově přijatelný pro koncové uživatele. 

Tak popisuje Virtuální realitu na informačním serveru Wikipedia.

Proč si jí objednat?

Virtuální realita existuje již několik let, největší boom a zájem veřejnosti o ní je však až poslední dobou. Je volbou pro všechny, které zajímají nejnovější trendy a na své svatbě, party či firemním večírku chtějí nabídnout hostům neokoukanou zábavu na nejvyšší úrovni. Přeneste se do jiné reality pomocí virtuálních brýlí a užijte si zábavu naplno! Virtuální realita zabaví hosty všech věkových kategorií, od dětí, přes dospělé, až po nejstarší generace. Jedná se především o různé typy simulátorů, např. herní pro jednoho či více hráčů nebo závodní simulátory.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Světelná taneční show

Světelná taneční show

Světelná taneční show je úžasným zážitkem, který rozzáří tváře všech přítomných. Propojuje v sobě svět tanečního umění s úžasnými světelnými efekty. Ve skutečnosti se jedná o atraktivní taneční formu, velmi oblíbeného tzv. černého divadla.

Černé divadlo je hráno ve tmě a pracuje s nasvícením herců či jednotlivých částí těla nebo předmětů. Stejně tak Světelná taneční show probíhá v potemnělém sále. Na rozdíl od klasických vystoupení, která jsou plná světel a efektů. Zde jsou nasvíceni pouze části tanečníků. Taneční formace má 5 až 10 účastníků. Jejich taneční kreace způsobí ve tmě dech beroucí světelný rej.

Vzhledem k tomu, že na tuto show je třeba absolutní zatemnění, volte tento program až v pozdní fázi večera. A samozřejmě jen na místa, kde technicky lze docílit absolutní tmy. Jinak by efekt ze show nebyl 100%.

Show Vás přenese do světa fantazie. Toto světelné taneční vystoupení sklízí obrovský úspěch.  Hodí se na všechny typy společenských události. Je vhodné pro zpestření plesů, narozeninových oslav, svateb a firemních akcí. Nenechte se ochudit o jedinečné zpestření programu Vaší svatební hostiny. Toto vystoupení můžeme vřele doporučit, protože zaujme všechny svatebčany.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o světelné taneční show, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Vyzkoušejte také náš fotokoutek Funbox

Aerial hoop show

Aerial hoop show – co to vlastně je ?

Aerial hoop show je originální a dech beroucí show kloubící prvky náročné na sílu, flexibilitu a rovnováhu. Hodí se pro zpestření jak vnitřní tak venkovní společenské akce po celé České republice a na Slovensku. Tanečnice vznášející se ve vzduchu v zavěšeném kruhu“. Aerial hoop je uměleckým sportem pocházejícím z cirkusového prostředí, který je spojením akrobacie, gymnastiky, fitness a tance. Dříve byla provozována na západ od naší země, nyní už jí můžeme vidět na vlastní oči i u nás.

Ve skutečnosti se jedná o přenesení akrobacie na závěsné obruči z prostředí cirkusu do běžného života. Možná jste se spíše setkali s pole dance, což je taneční akrobacie na tyči. Tato show je poněkud praktičtější, protože instalace obruče je mnohem méně náročná.

Tato show zaujme opravdu každého. Oceníte sportovní a akrobatický výkon. Jelikož tato show je relativně nová, málokdo se s ní setkal. Vy i Vaši hosté si užijete skvělé umělecké vystoupení!

 

Kde show objednat?

Jak objednat Aerial hoop show? V případě zájmu o objednání  na Vaši akci, zašlete nezávaznou  poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. +420 737 436 865

Délka programu: 5 minut.
Počet vystupujících: 1

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek Funbox

Skákací hrad

Skákací hrad je báječná atrakce, která pobaví malé děti na Vaší oslavě. Je vhodný pro letní svatby, které se konají venku, kde je více místa. Pokud víte, že se na Vaší svatbě sejde více malých dětí, je to vhodná zábava pro ně po celý průběh dne. Děti se v hradu vyřádí a jejich rodiče budou mít klid na svatební oslavu.

Něco více o atrakci Skákací hrad

Hradů je k dispozici několik typů a jejich pronájem není ekonomicky nijak náročný. Celý skákací hrad máte vybalený a nafouknutý za méně než deset minut. To samé platí i o jeho složení. Nafouknutí trvá okolo jedné minuty. Vše je velmi jednoduché a efekt je více než dokonalý. Dovedete si představit své dítě, když ho zavoláte a uvidí tu obrovskou nádheru, na kterou může jít ihned řádit? Nebude věřit vlastním očím, skákací hrad je ten nejhezčí dárek, obzvlášť na dětskou párty. Také dítě je pyšné, že může takovou atrakci ukázat a sdílet se svými kamarády. V nabídce máme i héliové balónky a další párty doplňky jako malování na obličej. Velmi oblíbeným nástrojem na oslavy je bublinkovač, který vytváří tisíce bublin a dodá oslavě šmrnc.

Skákací hrad je snadno manipulovatelný. Váží okolo 30kg. Vše co potřebujete k jeho instalaci, máte v přepravní tašce, kterou dáte do Vašeho kufru. Nafouknete jej za jednu minutu.

Nic nepotěší tolik, jako rozzářené dětské oči.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Housle, violoncello, klavír

Housle, violoncello, klavír jsou nástroje klasické hudby, které v rukou skvělých umělců dodají Vaší svatbě lesk. Tyto umělce můžete využít již při samotném svatebním obřadu. Živá klasická hudba, doprovázející nástup a pozdější gratulace novomanželům, je mnohem prestižnější než pouze reprodukované skladby.

V průběhu dne se báječně hodí klasická hudba k slavnostnímu menu, servírovanému na svatební tabuli. Umělci báječně podpoří důležitost Vašeho velkého dne a navnadí svatebčany na večerní párty s DJ.

Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo firemní akci a chtěli byste originální hudební doprovod?

Nechcete, aby Vám pustili jen CD nebo hrál varhaník svatební pochod tak, že by bylo lepší, aby vůbec nehrál?

Hledáte ke svému výjimečnému dni housle, violoncello, klavír,smyčcové kvarteto a hlavně skvělé muzikanty?

 

Nenechte to na svatebních a jiných agenturách, které si za takové služby balíčků účtují tisíce a volejte přímo nám, hudebníkům hrajícím jen za standardní honorář  – my se o vše postaráme!

 

Nabízíme pro Váš slavnostní svatební den, oslavu narozenin a pro firemní akce profesionální hudební produkci s působností po celé ČR. Vybrat si můžete jak z klasické, tak i z populární hudby v podání  českých filharmoniků a absolventů prestižních vysokých hudebních škol.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Vyzkoušejte také náš fotokoutek

Saxofonista

Saxofonista může být netradičním, příjemným zpestřením Vaší oslavy. Překvapit může Vaše hosty již při příchodu na firemní večírek. Jelikož je velmi mobilní, lze ho využít zejména i při akcích v přírodě.

Známé melodie v podání saxofonu nadchnou všechny svatebčany. Báječný zážitek si odnesete i z kombinace saxofonista a DJ. Kdy doplní taneční hudbu naprosto jedinečným způsobem. Jelikož náš saxofonista pravidelně vystupuje jako zpestření programu tanečních klubů, je zaručeno, že má v repertoáru i aktuální hity. Samozřejmě musí být vhodné ke ztvárnění saxofonem.

Přítmí, mírné osvětlení – prázdný parket, kde za zvuku romanticky laděného saxofonu tančí zamilovaný – čerstvě oddaný pár. Kolem se tvoří hlouček svatebních hostů, kteří se při poslechu linoucí se romantické hudby pohupují do rytmu. Příjemné melodické saxofonové tóny v každém navozují pocit neobyčejné romantiky a umocňují poetické kouzlo dané společné chvíle prožité s nevěstou a ženichem.

Hledáte nezapomenutelný způsob, jak zpestřit Vaši oslavu? Saxofonista je neotřelou volbou, která dokáže okouzlit vaše hosty již při příchodu na firemní večírek. Díky jeho mobilitě je ideální pro akce konané v přírodě.

Saxofon s sebou nese kouzelnou atmosféru a známou melodie v jeho podání nadchnou všechny svatebčany. Když pak spojíte saxofonistu a DJe, získáte taneční hudbu doplněnou o jedinečné zvuky saxofonu. Saxofonista, který pravidelně vystupuje v tanečních klubech, má v repertoáru i aktuální hity, které dokáže přizpůsobit pro saxofon.

Imagine romantické místo, mírné osvětlení a prázdný parket, kde tančí zamilovaný pár za zvuků romantiky laděného saxofonu. Hlouček svatebních hostů pozoruje a poslouchá, jak se z tónů saxofonu linou romantická melodie, a při poslechu se pohupují do rytmu. Celá atmosféra navozuje pocit neobyčejné romantiky a dodává poetické kouzlo Vašemu důležitému dni.

Nabízíme hudební produkci pro každou fázi Vaší svatby – od příchodu hostů až po taneční set moderní hudby. Saxofonista je schopen hrát jak při slavnostním obědě, tak i na romantickém setu. Jeho vystoupení zaujme vaše hosty a dodá Vaší oslavě nádech elegance.

Kromě svateb a firemních večírků je saxofonista také skvělou volbou pro různé kulturní akce, jako jsou koncerty nebo festivaly. Jeho jedinečný zvuk dokáže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a přiláká pozornost publika.

Saxofonista však není pouze o hraní – často umí být také interaktivní a zapojit publikum. Pokud si přejete, může být součástí Vaší interaktivní show, kde například budou Vaši hosté hosté, aby tančili a zpívali spolu s ním.

Díky svému talentu a zkušenostem dokáže saxofonista vytvořit nezapomenutelné zážitky pro všechny Vaše hosty. Většinou se také snažím přizpůsobit svůj repertoár vaše přání a chutná, takže máte jistotu, že hudba bude přesně ta, kterou si přejete.

Saxofonista je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dodat svou oslavu neobyčejnou atmosféru a zároveň se zabavit. Jeho jedinečný zvuk a talent dokážou přilákat pozornost vašich hostů a učinit Vaši oslavu nezapomenutelnou.

Celkově ohledně hudební produkce na svatbách nabízíme:
 • hraní při příchodu hostů (možnost produkce i v přírodě)
 • při slavnostním obědu (večeři) klidný a příjemný Smooth jazz
 • romantický set
 • taneční set moderní hudby prověřený po klubech po celé ČR

Vystoupení saxofonisty zaujme Vaše hosty a dodá Vaší svatbě nádech elegance

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

Výslužka

Zde naleznete pár typů na upomínkové předměty, co se dává hostů nejčastěji ale i netradiční prezenty.  Na firemních večírcích je to jedna z mnoha tradic, která se na každé party dělá různými způsoby.

Varianty, kombinace

Upomínkové předměty je více variant a kombinací. Je dobré si stanovit, zda prezenty budete věnovat každému jednotlivci, či větší upomínkový předmět pro pracovní skupinu. Dobré je i mýt na paměti, zda předměty nespecifikovat pro dámy a páry, Důležitou součástí je i si určit výše rozpočtu na prezenty, je to náklad, který se může prodražit. Další aspektem je kdy dárky rozdávat, zda na začátku, v průběhu nebo na konci, zda ponecháte u stolu s jmenovkou.

Klasické české

Osobytnost ve výběru správného dárku není nikdy na škodu. Zkuste si vymyslet i něco originálního, co odpovídá zaměření vaší firmy. Může to být vtipná, praktická nebo chutná. Vyberte si prezent, který by jste chtěli sami dostat.

 

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fotokoutek

 

Stírací losy

Stírací losy je forma jak příjemně překvapit hosty na vaší party. Obdarujte návštěvníky a dejte jim pár vtipných dárků, které je zaručeně potěší. Pokud byste chtěli vydělat na část ze svých nákladů na party, lze losy prodávat. Tak jako se to dělá u lístků do tomboly. Návštěvníci místo daru můžou přispět nákupem stíracích losů. Radost mohou mít zejména děti, pokud jim  losy svěříte do péče. Pro ně může mít stírání losů a zjišťování výhry daleko dramatičtější a emotivnější rozměr, než je tomu u dospělých.

Jedna z nejčastějších forem, které můžete na většině večírků vídat, je ohraná tombola. Buďte originální a připravte losy s výhrami. Není vždy zapotřebí mít připraveno mnoho výher, při menší oslavě klidně postačí tři, při větší třeba deset. Dostanete na kolena jak kamarády, tak svou rodinu, protože to nebudou čekat. Vyberte si dárky, které si myslíte, že budou vhodné. Můžete použít vtipné klobouky, škrabošky, paruky, atd. Fantazii se meze nekladou.

Stačí jen pár vtipných drobností a zábava na Vaší svatbě dostane nový rozměr. Stírací losy je ten správný tip, pro Vaší svatbu. Tím, že je objednáte, rozhodně nic nezkazíte. Navíc můžete přilepšit i rozpočtu Vaší oslavy.

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

fotokoutek

Degustace vína

Degustace vína

Degustace vína je luxusní zpestření Vaší svatební oslavy. Nenásilnou formou zaujmete všechny hosty. Degustace vín bude pro milovníky vína skvělý zážitek. A pevně věříme, že nejen pro ně.

Chcete-li své hosty skutečně překvapit, sestavte si svou vlastní svatební degustaci vína. Degustovat se dá každé kvalitní víno. Vynikající bílá a červená vína, šumivá vína i champagne.

Sami si zvolíte a sestavíte, co chcete degustovat a pro kolik lidí se degustace bude dělat. Doba trvání je dle domluvy a počtu hostů. Degustace je vedena profesionálem, který Vás a Vaše hosty seznámí s kvalitními víny. Dozvíte se i další zajímavosti o pěstování, sklizni a výrobě vína.

Firmy, které degustace dělají, vám samozřejmě zajistí veškeré potřebné vybavení. Degustace pro vaše hosty bude určitě neobyčejný svatební zážitek.

Existují dva druhy degustace vín. Volná degustace, kdy ochutnáváte vámi vybraná vína bez výkladu vinaře/sommeliéra. Druhým typem je řízená degustace s výkladem. Jako zážitek na svatbu samozřejmě doporučujeme  degustaci řízenou.

Zkušený sommeliér, který degustaci vede, vás s víny seznámí a naučí, jak správně degustovat. Dostanete informace, z jaké oblasti víno pochází, jak se vyrábí, při jaké teplotě víno skladovat. Samozřejmě budou zodpovězeny všechny vaše otázky. Připravte  se na několik podmínek správné degustace.  Před degustací, nebo v jejím průběhu, nesmíte kouřit, pít kávu nebo jíst ostrá jídla.

Mělo by se též dodržet správné pořadí degustace. S ochutnávkou byste měli začít u vín suchých, následuje polosuché, polosladké, sladké, případně šumivá vína.

Váš sommeliér vám vysvětlí, jak víno správně degustovat.

Dopřejte sobě i všem hostům tento skvělý vinný zážitek, určitě nebudete litovat!

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Pole dance

Pole dance neboli tanec na tyči je moderní taneční disciplína, která dohromady spojuje prvky několika tanců jako je balet, valčík, salsa s moderními prvky gymnastiky, akrobacie, moderního a volného tance. Pole dance je u nás teprve pár let, ale začíná být čím dál více oblíbený. Tímto vystoupením můžete obohatit svůj firemní večírek, svatbu, oslavu či jinou společenskou akci. Taneční studia nabízí několik druhů vystoupení, která jsou profesionální a na úrovni a dokáží se přizpůsobit vašim požadavkům. Vybrat si můžete tématické vystoupení, solo vystoupení, duo na tyči a další…

Vystoupení provádějí zkušené lektorky a po skončení je možnost si pole dance i vyzkoušet. Jde o zábavnou vložku programu, kdy se Vaši hosté budou zcela jistě dobře bavit.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Fire show

Fire show nebo také ohnivá show je druh živého umění, kdy umělec manipuluje s ohněm a svým vystoupením baví diváky. Toto vystoupení v sobě zahrnuje prvky tance, moderní gymnastiky, baletu nebo žonglování. Umělci ve fireshow také předvádí fakírské dovednosti. Mezi ně patří plivání a polykání ohně či opalování těla. Ve fireshow se používají speciální druhy rekvizit, které jsou zhotoveny tak, aby se při zapálení nezničili. Umělci vystupují buď v páru nebo jednotlivě a fireshow je přizpůsobená typu Vaší akce.

Fireshow je dech beroucí nádherné vystoupení, které se hodí na svatbu, event, večírek či jakoukoli jinou společenskou událost. Umělci, se kterými spolupracujeme, mají letité zkušenosti a jsou to skuteční profesionálové ve svém oboru. Své vystoupení přizpůsobí dané akci a připraveny pro Vás mají speciální balíčky. Do detailu propracovaná choreografie a maximální bezpečnost jsou u těchto vystoupení samozřejmostí. Kromě samotného ohnivého vystoupení se můžete těšit na doprovodné kouřové efekty, dokonale nasvícenou scénu a dekorace, obrázky, které zobrazují hořící nástroje umělců či pyrotechnické efekty.  Vše je doprovázeno podmanivou hudbou. Délka vystoupení je zhruba 10 minut

Hodí se na svatbu?

Na svatbu je fireshow doslova ideální. Umělci pro Vás mají na tuto  výjimečnou událost připravený speciální balíček, který v sobě zahrnuje romantické párové vystoupení. Těšit se můžete na hořící srdce, podmanivou hudbu a mnoho dalšího. Fireshow podtrhne jedinečnost Vašeho dne a navždy se Vám i Vašim hostům vryje do paměti.

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Barmanská show

Barmanská show je skvělým vystoupením, které okoření Vaší party. Většinou se jedná o vyvrcholení celého dne, kdy Vám barmani namíchají skvělé míchané drinky. A to nejen ty všeobecně známé jako swiming pool nebo Tequila sunrise apod. Na požádání Vám připraví i netradiční drink s Vaším oblíbeným alkoholem. Působení koktejlového barmana na Vaší oslavě vygraduje báječná barmanská show.

Pokud si přejete svůj svatební večírek něčím zpestřit, připravte svým hostům originální barmanskou show. Show je předváděna předními barmany, kteří se pravidelně účastní mnoha barmanských soutěží jak v ČR, tak ve světě. Show je možné různě kombinovat, aby vyhovovala Vašim představám. Exhibition show – barmanské vystoupení, kdy za doprovodu hudby jsou exhibičním způsobem připraveny drinky pro divák.

Koktejlový barman a jeho show je velmi oblíbený zážitek jakýchkoliv oslav. Vyzkoušejte ho i Vy.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Animátorka pro děti

Animátorka je profesionální bavička dětí, která se postará o to, aby se všechny nejmenší děti účastnící se Vaší party nenudily. Samozřejmě může být animátor i mladý muž, nebo pár muž a žena. Každopádně už s ženské přirozenosti bývají mladé dívky nejčastější variantou pro animátory, protože to s dětmi nejlépe umí. Díky zkušeným animátorům budou děti na Vaší oslavě mít o zábavu postaráno. Vy a Vaši hosté, pak budete moci slavit po celý průběh dne.

Doporučujeme animátory, kteří se dětem po celý den věnují a zajistí jim zábavný program v podobě her, soutěží, kreslení na obličej a mnoho dalších aktivit. Někteří animátoři mají k dispozici i vlastní  pojízdné výtvarné dílničky, tudíž si děti mohou odvézt i vlastnoručně vyrobený předmět. Děti se budou královsky bavit, a jejich rodiče nemusí mít o své ratolesti sebemenší obavy.

Díky animátorům můžete zabavit všechny děti tak, aby si mohli užít zábavu jak oni, tak i jejich rodiče. Volba animátora se vyplatí v případě, že si chcete užít zábavu naplno Vy i Vaši přátelé. Nikdo z rodičů nemusí mít obavu o své děti, čímž se může zábava uvolnit na plné obrátky.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Moderátor

Moderátor je průvodcem Vašeho svatebního dne.Zajistíme Vám moderátora, který Vás provede jakoukoli společenskou událostí, ať se jedná o svatbu, ples, firemní večírek či oslavu. Zaručit Vám můžeme profesionální vystupování v českém i anglickém jazyce. Naši moderátoři se vždy plně přizpůsobí Vašim požadavkům a dané akci.

Moderátor Luboš

Luboš je skvělý a velmi oblíbený moderátor, který moderoval akce například pro Helenu Vondráčkovou či Karla Gotta. Znát ho můžete z radia i z internetové televize. Profesionál, který má dlouhou praxi a perfektně se dorozumí anglicky. Luboš si založil i vlastní pořad v radiu, kde měl jako hosta i našeho pana prezidenta.

   

Moderátor Jirka

Jirka je velký showman, bavič, organizátor a sympaťák, který svým projevem dokáže bavit publikum různých věkových kategorií jak v českém, tak v anglickém jazyce. Začátky studia na vysoké škole odstartovali jeho moderátorskou kariéru. Jirka dokáže moderovat různé akce. Již dlouhá léta spolupracuje s vysokou školou obchodní v Praze, jako moderátor působil na svatbách a soukromých večírcích. Jirka je také velice schopný organizátor. Koordinoval například velkou společenskou událost Ples sestřiček na pražském Žofíně.

   

Moderátorka Jitka

Jitka má za sebou moderátorský kurz, který ji pomohl k moderování menších společenských akcí. Přestože nemá tolik zkušeností, tak co Jitce chybí v praxi, hravě dotáhne svou snahou i odhodláním. Jelikož má vlastní statek a miluje koně, i tímto směrem se její začínající kariéra vydává. Ve svém volném čase působí jako moderátorka na radiu folk. Po vystudování práv se rozhodla cestovat a nabrat zkušenosti v cizině, kde si vypilovala svoji angličtinu k dokonalosti.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Karikaturista

Karikaturista je malíř, který se zabývá malbou portrétů. Při jejich malování vtipně zvýrazní některé rysy osoby, kterou ztvárňuje. Karikaturista je velmi zručný a kreslí poměrně rychle, proto je schopen nakreslit několik karikatur během dne. Čímž dokáže potěšit většinu Vašich svatebčanů.

Jednou z variant portrétu je karikatura. Základní rozdíl mezi karikaturou a kresbou portrétu je úmyslné zkreslení v karikatuře. Laicky řečeno je to zjednodušené, humorné či komické někdy až zesměšňující dílo, které zvýrazňuje některé tvary obličeje či postavy…

Kreslení karikatur nebývá na svatbách až tak časté, nicméně proč nebýt originální a nedopřát hostům skutečně jedinečný a vtipný dárek. Ten si pak odnesou sebou jako vzpomínku na Vaši svatbu. Objednejte si i Vy karikaturistu na Vaší svatbu.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Naučte své hosty tančit

Naučte své hosty tančit, protože tanec neodmyslitelně patří k pravé  zábavě. Ale jak přimět Vaše hosty tančit? Roztančete svoji party a bavte své hosty! Taneční mistr naučí Vaše hosty klasický tanec. Tím je možná vrátí do tanečních. Navíc nastartují zábavu na oslavě v době, kdy mnohé jiné prožívají mrtvé období.

Přemýšlíte, jak vyplnit prostor, kdy se budete fotit a Vaši hosté na Vás čekat? Firemní veselí může začít již  v tuto chvíli. Taneční mistři naladí Vaše hosty zábavným tanečním programem, který je zaručeně zvedne ze židle a vyvrcholí překvapením pro příchozí hosty. To rozproudí zábavu na plné obrátky.

Volba tanečních mistrů zaručeně překvapí Vaše hosty, kteří si užijí spoustu zábavy již v samém začátku oslavy. Naučte své hosty tančit, tak jako se tančilo na hradních či zámeckých slavnostech v dávné minulosti.

Lze také kombinovat s písečnou showtaké doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Light Show

Light Show je ohromující představení. Při níž tanečníci manipulují s laserovými obrazci a tvary. Show je doprovázena podmanivou hudbou. Je to barevná a okouzlující hra světel. Laserová světelná show je skutečně pastvou pro oči na Vaší svatbě. Zaručeně se u ní nebudete nudit. Je to naprosto parádní podívaná! Na svatbu, je vždy potřeba něco jiné, než je běžné.

Světelnou laser show na Vaší svatbě pravděpodobně nikdo čekat nebude, proto jestli chcete své hosty překvapit a dopřát jim krásný zážitek, tato show bude skvělá volba. Tímto svoji svatbu představíte v úplně jiném světle. Profesionálové z řad tanečníků, umělců, akrobatů či žonglérů Vám udělají show přesně na míru dle Vašich požadavků. Během představení Vám vykouzlí světelné i tematické obrazce, díky grafickým tyčím a nejvyspělejší grafické technologii Vám vykreslí nápisy, texty nebo logo. Světelné laserové show se mohou dělat celosezónně, jediné, co je zapotřebí, je tmavé prostředí, proto se toto představení bezvadně hodí na začátek Vaší večerní svatební párty. Pokud uspořádáte laserovou show na vaší svatbě, budou vaši hosté nadšeni. Můžete si být jisti, že na tento nevšední a nadčasový zážitek jen tak někdo nezapomene.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Ohňostroj

Ohňostroj je skvělou podívanou pro všechny věkové kategorie. Svou výjimečnou událost ti pozvednete na vyšší úroveň a vytvoříte nezapomenutou atmosféru. Doporučujeme v kombinaci s hudbou, která dodá přidanou hodnotu a vylepší velkolepý zážitek. Na oslavu plně postačí kratší ohňostroj a firemní večírek spíše delší provedení.  Odpalte si ohňostroj z profesionální pyrotechniky. Nabídce naleznete malé, střední a velké ohňostroje, ze kterých si určitě vyberete. Víme že zařízení svatby není levnou záležitostí, a proto naši dodavatelé snaží, snaží aby ohňostroje byly cenově dostupné široké veřejnosti. Instalace a manipulace s našimi ohňostroji je opravdu snadná a v bez problému ji zvládnete sami. Díky tomu si můžete průběh i přípravu svatebního ne firemního ohňostroje zrealizovat zcela dle svých představ. Ideální volnou je sestava kompaktních pyrotechnických výrobků. Pro realizaci nepotřebujete navíc žádné zvláštní povolení. Kompaktní ohňostroj jednoduše zapálíte jednoduchou a jedinou iniciací zápalnice bez potřeby dohledu odborníka. Ohňostroje z postupných vystřelování různobarevných bohatých světelných efektů pivoňky, různobarevných kytic, krozety, blikavky, palmy, brokátová koruny, dračí vejce a mnoho další.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Polaroid

Polaroid je často vídaný na večírcích a oslavách společně s pamětní knihou. Do které se oslavenci nalepí fotka, k ní se připíše přání, či text dle uvážení. Je to krásnou vzpomínkou na party či oslavu. Lze využít i čistě pro pobavení hostů, kteří odnesou fotku domů. Kde si ji můžou založit do alba nebo přilepit na lednici. Zde jim bude připomínat, Váš velký den.

V dnešní elektronické době, si lidi fotí do telefonů nebo fotoaparátu a málo kdo si ale fotky vytiskne, maximálně jednu za čas od profi fotografa. Polaroidů, je velké množství ale doporučujeme menší formáty fotografií nebo při menším počtu vytištěných fotografií. Plánujete vytisknout více jak 50 fotografií, už se nabízí myšlenka využít fotokoutek (www.fotokoutekfunbox.cz), který lze využít za akční cenu společně s DJ na svatbu, oslavu, firemní večírek DJ Radka Šimla, které přímo vlastní svůj fotokoutek a může ho vzít sebou.

Polaroid je zábava na svatbu

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Kouzelník mikromagie

Kouzelník mikromagie je běžný kouzelník, který předvádí svá kouzla přímo mezi diváky.Nenechte se mýlit názvem. Co do uměleckého prožitku není jeho umění rozhodně malé!. Nechte se okouzlit našimi profesionálními kouzelníky, které vystupují na svatbách, firemních večírcích, televizích, … Vždy máme pro Vás více variant a sami si můžete na party vybrat kouzelníka, jak je Vám sympatický. Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí, kdy kouzelník předvádí své umění a zábavu přímo mezi hosty na svatbě či večírku. V mikromagii se kouzlí přímo u stolu diváků, často dokonce i v jejich rukou. Délka představení je závislá na počtu hostů na svatbě, firemního večírku nebo eventu, při mikromagii formou table hoppingu se kouzlí i několik hodin. Náš kouzelník je v oboru mikromagie velmi zkušený kouzelníkem.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

Kouzelník

Kouzelník předvede velmi vtipné představení, do kterého se děti celou dobu aktivně zapojují a skvěle se pobaví i dospělé publikum. Představení je v hodné na svatby, oslavy narozenin, dny dětí. Vystoupení se dá doplnit o tvarování zvířátek z balonku.

Podrobnosti o představení

Dětský divák je velmi odlišný od dospělého především svou bezprostředností je hnacím kouzelnických programu pro děti. Dětský kouzelník nabízí party programy pro děti v délce od 20 do 90 minut. Děti se zde zapojí do kouzlení a mají možnost se naučit kouzlit jako opravdoví, kouzelníci a vzápětí si to i vyzkoušet na jevišti. Tyto vystoupení pro děti jsou naplněny zábavným a vtipným kouzlením, efekty a gagy, do kterých se děti celou dobu zapojují. Show jsou interaktivní a vtipné nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na závěr kouzelnického programu děti pomohou kouzelníkovi vyčarovat dokonce živého králíčka!

Na menších akcích jako, jsou narozeninové oslavy si pak děti, mohou králíčka hladit a fotit se s králíkem a s kouzelníkem. Kouzelnické vystoupení pro děti se hodí na všechny druhy akcí svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy a párty, rodinné akce, programy pro děti, dny dětí, karneval, vystoupení pro děti a školky, dětská párty, dětské narozeninové párty a oslavy, jako dárek pro kluka i holku, halloween, masopust, bar micva, bat micva, bar mitzvah, letní dětský tábor, zábava na svatby) Standardně bývá doplněno i tvarování modelovacích balónků. Oblíbené jsou kouzelnické a balónkové show na narozeninové oslavy.

Lze také kombinovat s písečnou show také doporučujeme kombinovat s fotokoutkem, kouzelníkem nebo DJ.

Přivezeme víceméně do kterékoliv Vámi vybrané lokality v České republice. Nejen Praha a okolí, ale i střední či severní Čechy (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem). Nebo po domluvě i vzdálenější lokality (Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Chomutov).

Podívejte na naše DJs ZDE

Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku

©2024 Zábava na párty